GoW'u bitirdikten sonra Ragnarok oynanmalı mı?

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Ön yargım vardı oyuna ama gayet güzeldi ki aralıksız 7 saat oynayıp bitirdim. Bitse de çıksak demedim hiç oynarken. Sizce ragnarök'ü hemen oynamalı mıyım yoksa oyunu sindirip sonra mı başlayayım?

1702758226367.png

7 saatte mi bitirdiniz? Oyunu koşa koşa bitirseniz 10-15 saat sürer zaten. İlk seriyi mi diyorsunuz acaba? Neyse soruya gelirsek oynanır tabii ki. Ama ilk 2-3 saatte bu oyun aynısı olmuş diyip bırakmayın, gelen küçük değişikliklerle oynanış ciddi gelişmiş oluyor. 2018’deki oyunun her anlamda daha iyisi, en bariz farkları hem hikaye, karakterler olarak hem de harita, görevler olarak çok daha büyük bir oyun. Keşif mesela çok daha keyifli. Diğer oyunun aksine bunda bol bol yan görevleri yapmanızı tavsiye ederim, kaliteli bir çoğu.

Bir de şeyi sorayım GoW ve Ragnarök arasında çok fark var mı? Yani ben GoW'u orijinal - yüksekte kasmadan oynadım ragnarökte aynısı olur mu?

7 saatte mi bitirdiniz? Oyunu koşa koşa bitirseniz 10-15 saat sürer zaten. İlk seriyi mi diyorsunuz acaba? Neyse soruya gelirsek oynanır tabii ki. Ama ilk 2-3 saatte bu oyun aynısı olmuş deyip bırakmayın, gelen küçük değişikliklerle oynanış ciddi gelişmiş oluyor. 2018'deki oyunun her anlamda daha iyisi, en bariz farkları hem hikaye, karakterler olarak hem de harita, görevler olarak çok daha büyük bir oyun. Keşif mesela çok daha keyifli. Diğer oyunun aksine bunda bol bol yan görevleri yapmanızı tavsiye ederim, kaliteli birçoğu.

Oyunu 7 saatte bitirmedim :)

Bir de şeyi sorayım GoW ve Ragnarök arasında çok fark var mı? Yani ben GoW'u orijinal - yüksekte kasmadan oynadım ragnarökte aynısı olur mu?

Oyunu 7 saatte bitirmedim :)
Aralıksız 7 saatte oynayıp bitirdim yazmışsınız ondan dedim hocam. Ve şunu söyleyeyim maalesef Ragnarok PC’de yok. Ama çıkınca medium ya da adı orijinal olursa 50-60 fps oynarsınız.

Ön yargım vardı oyuna ama gayet güzeldi ki aralıksız 7 saat oynayıp bitirdim. Bitse de çıksak demedim hiç oynarken. Sizce ragnarök'ü hemen oynamalı mıyım yoksa oyunu sindirip sonra mı başlayayım?

Eki Görüntüle 2055280
God of war hikayesini çok beğendiyseniz başlayın 1 hafta sonra felan. Bu arada PC’de ragnarok yok haberiniz olsun. Ps4 veya Ps5 varsa sizde ordan oynayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı