GoW vs RDR 2 vs Elden Ring

Elden Ring bence RDR2 ve GoW'da olan şeyleri diğer oyunlardan da alışık olduğumuz için bir noktadan sonra sıkılmıştım. Elden Ring ise türünün tek örneği ve çok fazla çeşitlilik olduğu için hiç sıkmıyor.

Hocam RDR2'deki gibi dopdolu acik dunyayi nerede cok buldunuz da sıkıldıniz bana da soyleyin bende oynayip sıkılayim.

RDR2. hikayesi olsun, grafikleri olsun, atmosferi olsun bir baş yapıt. Oyunun ana karakterine bağlanıyorsunuz.
oyunu yüksek onurla bitirdim ve sırf hastalık yüzünden micaha yenilip ölmemize çok üzüldüm. Geçmişizden pişmanlık duyuyorduk. Keşke oyun imkan verseydide mary ile kaçsaydım. Bitiş kısmında mary mezarımızı ziyaret edince yine üzüldüm.

GoW ve RDR2 birbirine neredeyse eşit ve güzel oyunlardır bütün oyuncu kitlesi bu oyunları zevkle oynayabilir ve aralarından bir seçim yapılacaksa ben RDR2 diyorum. Elden Ring için maalesef aynısını söyleyemem bunun nedeni oyunun kötü olması değil Souls oyunlarının çoğu kitle için zor olması mesela ben. :D

Büyük bir souls fanı olmana rağmen net Red Dead Redemption 2 bence, Elden Ring en beğendiğim 5.oyun fakat Rdr2 ile yarışamayacağını düşünüyorum. Gene de aynı tür oyunlar değiller bu yüzden karşılaştırmak doğru olmaz. Gow'u da oynayamadım o yüzden fikir belirtmiyorum.

RDR2. hikayesi olsun, grafikleri olsun, atmosferi olsun bir baş yapıt. Oyunun ana karakterine bağlanıyorsunuz.
oyunu yüksek onurla bitirdim ve sırf hastalık yüzünden micaha yenilip ölmemize çok üzüldüm. Geçmişizden pişmanlık duyuyorduk. Keşke oyun imkan verseydide mary ile kaçsaydım. Bitiş kısmında mary mezarımızı ziyaret edince yine üzüldüm.
eger arthur micaha kesin olarak olseydi o zaman intikam istegi olurdu fakat bende yuksek onurla oldugum icin hastaliktan oldum ve bu intikam hissini yoketti

eger arthur micaha kesin olarak olseydi o zaman intikam istegi olurdu fakat bende yuksek onurla oldugum icin hastaliktan oldum ve bu intikam hissini yok etti

çeteyi sattığı için çok sinirlendim. Johnla onu vurduğum zaman o kadar zevk aldım ki çok rahatladım. Hastalığımız olmasaydı çok rahat alırdık micahı zaten.

çeteyi sattığı için çok sinirlendim. Johnla onu vurduğum zaman o kadar zevk aldım ki çok rahatladım. Hastalığımız olmasaydı çok rahat alırdık micahı zaten.

evet ilk saatlerde bardaki elemani alan adam micahi ezerdi ve yaptiysaniz son mary gorevinde benimle trene gel gidelim diyordu orada gitme secenegi olmasini isterdim

evet ilk saatlerde bardaki elemani alan adam micahi ezerdi ve yaptiysaniz son mary gorevinde benimle trene gel gidelim diyordu orada gitme secenegi olmasini isterdim
Orada bende gitmek istedim. Zaten arthurda gitmek istiyordu ama içindeki durum yüzünden gidemedi. Keşke seri reboot olsaydıda mary ile kaçabilseydik diyorum içimden.

Geri
Yukarı