GoW vs RDR2 vs Horizon Zero Dawn vs Days Gone

bdrhncagriozdmrr

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi arkadaşlar, başlıkta zaten GoW dersiniz ama şöyle bir şey var.
150TL Play Store kuponum olduğu için RDR2 Rockstar key bedavaya gelebiliyor. Fakat ben RDR2'yi Steam hariç hiç almak istemiyorum.
God of War almam için kupona +80TL eklemem lazım.
Horizon Zero Dawn veya Days Gone 7TL ödeyerek alabiliyorum.
Sizce hangisi?
(Bilgisayarım çok kötü. Bir kenarda durması için alıyorum belki sonrasında alırım.)

Bence God of War aralarında en iyisi, RDR 2 veya GoW alırdım. Horizon Zero bu oyunların yanına yakışmamış bile.
Önerin için teşekkürler. Sence oyunu zaten oynayamadığım için kupon cadılar bayramı indirimlerine kadar hesapta kalsın mı yoksa direk Gow alayım mı? Belki dying light2 eklerler siteye.

Hepsi güzel ve birbirinden farklı oyunlar. Ne tarz bir hikaye ve dünya seni çekiyorsa onu seçmelisin. Ben en çok GoW'dan keyif aldım bu oyunlar arasında, Days Gone'un hikayesi de ilgi çekiciydi. RDR2 ile Horizon da muazzam oyunlar fakat beni sarmadılar pek.

Sizce oyunu zaten oynayamadığım için kupon cadılar bayramı indirimlerine kadar hesapta mı kalsın yoksa direk Gow alayım mı? Belki dying light2 eklerler siteye. (Hepsinden katkat daha çok sevdiğim bir oyun)

Önerin için teşekkürler. Sence oyunu zaten oynayamadığım için kupon Cadılar Bayramı indirimlerine kadar hesapta kalsın mı yoksa direk GoW alayım mı? Belki Dying Light2 eklerler siteye.

GoW al geç derim hocam, tabii karar sizin ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı