GoW'a 263 TL verilir mi?

Gusein

Decapat
Yer
Azerbaycan/Bakü
Merhaba, sorum şu ki eğer GoW vs 300 TL başka bir oyun olsaydı hiç düşünmeden GoW derdim. Ama aklımda GoW almak yoktu. Oyuncu faresi almak için para biriktiriyordum. Sonradan biraz araştırma yaptım ve GoW kötü diyen bir Allah'ın kulu görmedim. Kısa ve net olarak sizce GoW'mı yoksa Razer V2 (biliyorum alakasızlar ama kafamı da karıştıran olay işte bu)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, sorum şu ki eğer GoW vs 300 TL başka bir oyun olsaydı hiç düşünmeden GoW derdim. Ama aklımda GoW almak yoktu. Oyuncu faresi almak için para biriktiriyordum. Sonradan biraz araştırma yaptım ve GoW kötü diyen bir Allah'ın kulu görmedim. Kısa ve net olarak sizce GoW'mı yoksa Razer V2 (biliyorum alakasızlar ama kafamı da karıştıran olay işte bu)

Elinizdeki mouse sıkıntı yaşatmıyorsa alınabilir ben hastasıyım oyunun.

GoW kötü değil ama süper bir oyunda değildi. Çok fazla hikaye tıkanıklığı hissettim. Sürekli yollarda sürüklüyor bu yüzden. GoW eski oyunlarını az çok bilen biri karakterimizin gücünü bilir ama oyunda bunu 0'dan başlatıp gelişme hissi yaşayalım diye uğraşılmış kötü bir şey denemez. Hikayemiz zaten çok basitti. Hikaye uzasın diye de her şey yapıldı onun dışında karakterler falan müthiş combat sistemi güzel. Grafik ve animasyonlarda Sony her şeyiyle 1 numara denebilir. Ben oyunu bitirdim ama yarım bırakan tanıdıklarım var.

Git Razer al bu oyun firmaları Ülkelere göre fiyat politikası uygulamalı bana göre 270TL GoW olsa bile bir oyun için fazla yanlış anlamayın korsan destekçisi değilim ama böyle fahiş fiyatlı oyunları da korsan oynamayı tercih ederim.

Amerika'da yaşıyorsun. Harcamaların şirketin borçların ve işçilerin her şey dolarla. Neden 1 ülkeye gidip 2 veya 5 dolardan oyun satsınlar. Böyle yaparlarsa Amerika'da yaşayan Avrupa'da yaşayanlar isyan etmez mi? Adamların kazancı çok feci şekilde azalacak. VPN vb türlü yollarla herkes başka ülkeden oyunu almaya çalışacak. Türkiye şartlarında 300TL bir oyun için uygun değil. Ama adamlar yapabileceklerinin en iyisini yapmışlar. 20 dolar bile değil.

Sorun onlarda değil zaten bizde. Yunanistanla neredeyse aynı seviye de bir ülkeyiz hatta daha iyi olmamız lazım orada bile 1 konsol 500 euro. Türkiye de 16k yani 835 euro. Bu işte bir terslik yok mu? ( konsol fiyatlarına yakında yine zam gelebilir dolar çıkıyor diye. )

Amerika'da yaşıyorsun. Harcamaların şirketin borçların ve işçilerin her şey dolarla. Neden 1 ülkeye gidip 2 veya 5 dolardan oyun satsınlar. Böyle yaparlarsa Amerika'da yaşayan Avrupa'da yaşayanlar isyan etmez mi? Adamların kazancı çok feci şekilde azalacak. VPN vb türlü yollarla herkes başka ülkeden oyunu almaya çalışacak. Türkiye şartlarında 300TL bir oyun için uygun değil. Ama adamlar yapabileceklerinin en iyisini yapmışlar. 20 dolar bile değil.

Sorun onlarda değil zaten bizde. Yunanistanla neredeyse aynı seviye de bir ülkeyiz hatta daha iyi olmamız lazım orada bile 1 konsol 500 euro. Türkiye de 16k yani 835 euro. Bu işte bir terslik yok mu? ( konsol fiyatlarına yakında yine zam gelebilir dolar çıkıyor diye. )
Tamamdır siz bu şekilde bir cevap yazdığınız için şimdi hemen gidip call of duty'ye 600 lira vermeye gidiyorum sağ olasınız.

Geri
Yukarı