Goygoy yapıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bune ya 5 DK bakıp 30 tane yazım yanlışı gördüm.

Arada uygunsuz video paylaşanlar oluyor, paylaşmayalım onları lütfen, bizim konumuz da o konu kadar uzun ömürlü olabilsin.

Görürseniz raporlayın uygunsuz içeriği. Modaratörler kaldırıyor onları. Kim olduğu önemli değil paylaşan kişinin. Raporlayın gitsin. Ben paylaşsam beni de raporlayın.

Birkaç üyeye sinirlenip forumu bırakmak bana pek mantıklı gelmiyor açıkçası. Burada neredeyse kimse birbirini tanımıyor, böyle boş şeyler yüzünden dargınlık yaşanması... Saçma. 🙂
Bana sorarsanız bir süredir forumun kalitesinin düştüğünü hissediyorum. Gerek yeni gelen üyeler olsun, gerek açılan konulara verilen saçma cevaplar olsun, gerek de sürekli çıkan tartışmalar olsun, bunlar iyice canımı sıkmaya başladı. Bana eski hoşgörülü havası gitmiş gibi geliyor artık, bilemiyorum.

Yani; burası Instagram veya başka bir sosyal medya platformu gibi değil; insanlar birbirine yardım etmek ve yardım bulmak için kullanıyor burayı. Biri çıkıp da üç beş beğeni kazanacağım diye konuların altında saçmalamaya başlarsa Technopat Sosyal' in anlamı kalmaz. Belki sadece son zamanlarda gördüğüm konular böyledir, umarım da yanılıyorumdur ama şu anda gördüğüm tablo bu maalesef.

Bana sorarsanız bir süredir forumun kalitesinin düştüğünü hissediyorum. Gerek yeni gelen üyeler olsun, gerek açılan konulara verilen saçma cevaplar olsun, gerek de sürekli çıkan tartışmalar olsun, bunlar iyice canımı sıkmaya başladı. Bana eski hoşgörülü havası gitmiş gibi geliyor artık, bilemiyorum.

Yani; burası Instagram veya başka bir sosyal medya platformu gibi değil; insanlar birbirine yardım etmek ve yardım bulmak için kullanıyor burayı. Biri çıkıp da üç beş beğeni kazanacağım diye konuların altında saçmalamaya başlarsa Technopat Sosyal' in anlamı kalmaz. Belki sadece son zamanlarda gördüğüm konular böyledir, umarım da yanılıyorumdur ama şu anda gördüğüm tablo bu maalesef.

Öncelikle, 30 sayfa önceki gönderiyi bulup cevapladığın için tebrik ederim.

Daha sonra, o cevap yazdığınız arkadaş yeni katılmış buraya. Ben de yeniyim, bu yüzden eski durum hakkında konuşmamız pek mümkün değil. Ancak değişim kaçınılmazdır. Bu forumun da 20 yıl boyunca aynı kişilerden kalmasını beklemek çok da mantıklı değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı