Goygoy yapıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@KinGoksu düzelt de yeme, rekora koşuyoruz bak, yaralanırsan (ban yiyip) geride kalırsın, adın tarihe geçmez. 😁
Liste Dışı'na alıyorum videoları, yani sadece benim link attıklarım izleyebiliyor.
Yüklemek gerekiyor mu? Upload hızı felan? Gerekiyorsa hiç girmeyeyim, 1 mbps den daha az. 😁 TT sağ olsun. 😁

@KinGoksu düzelt de yeme, rekora koşuyoruz bak, yaralanırsan (ban yiyip) geride kalırsın, adın tarihe geçmez. 😁

Abooov (heyecanla bağırma efekti admin abilerim banlamayın lütfen) dur düzelteyim.

En azından hediye olarak kullanışlı bir şey vermişler ben makale yazmıştım üniversite de ödül olarak kalem verdiler.

Bruh

Evet, çektiğin videoyu internet ortamına yüklüyorsun.

Bence internetin sınırsızsa güzel fikir ama benimki gibi kotalıysa harici HDD'ye kalıyorsun.

Hocam bir de çok güzel yazmıştım makaleyi hocaya dedim hocam kalem vermeyin final sınavından 45 aldım 5 puan verin geçiyim demiştim vermemişti.

Sorma. O hocalar varya... Benim de Orta sonda bir matematik hocam vardı sınavında onun öğrettiği yöntemi değil de kendi mantık yürüttüğüm yöntemi kullanmıştım. Ve o 15 puanlık soruya doğru cevap olduğu halde çizik atmıştı.

Sorma. O hocalar varya... Benim de Orta sonda bir matematik hocam vardı sınavında onun öğrettiği yöntemi değil de kendi mantık yürüttüğüm yöntemi kullanmıştım. Ve o 15 puanlık soruya çizik atmıştı.

Ve onun yüzünden takdir alamamıştım aaaaa çıldırıyorum

Uzun hikayeli CoD oyunu bilen var mı?

Yeni olması şart mı? 2015 öncesi olsa olur mu? Bildiğim müthiş bir oyun var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı