Goygoy yapıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onlar saçma yönetmenlerin denemeleri Joker gibi sizi sıkmayan sanat filmleri izleyin Kubrickin her filmi başyapıttır.
Kubrick boşta kalinca dönüp üzerinden geçilir zaten. Kuzey Avrupa, Iskandinav sineması hoşuma gidiyor son vakitlerde, gişe kaygısı yok, tertemiz işler mevcut.

Kubrick boşta kalinca dönüp üzerinden geçilir zaten. Kuzey Avrupa, Iskandinav sineması hoşuma gidiyor son vakitlerde, gişe kaygısı yok, tertemiz işler mevcut.
Benim yeni favori yönetmenim Todd Philips Jokerin yönetmeni film tam bir başyapıttı ya ama tabiki 1 numaram Christopher Nolan.

Gişe kaygısı yok diye yapılan filmler de garip oluyor. Çok anlayan birisi değilim. O yüzden bana hitap etmiyor o filmler.

Cinsiyet çok bir şey ifade etmiyor. Erkek olsam da kadın olsam da yine aynı kişiyim. Ve şu anlık kadın olmaktan da mutluyum. 🙂

Nasıl ifade etmiyor ? bakın gerçekten yanlış anlamayın ama okumayıp etrafta gezip tozan, parayı ezen kızlar sırf güzel oldukları için zengin bir kocayla evlenip güzel bir hayat yaşayabiliyor. Erkeklerde öyle bir durum yok :D illa çalışacaksın.

Edit arkadaşlar yanlış bir şey mi söyledim ? @little horse yanlış düşünüyorsam düzeltir misin ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı