Goygoy yapıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Özel istekle çağırıyorsunuz. 🤔

Klasik ömrü pek uzun olmayan konulardan. Beğeni ve mesaj kasılır, daha sonra kavga çıkıp konu kitlenir bu kadar.
Kızmayın bana ama fazla mı takıyorsunuz? 🙂 Az biraz eğleniyoruz şurada, konu sapana/kilitlenene kadar tadını çıkarın.

Beğeni ya da mesajın da bir anlamı yok bana göre. Kasmanın vereceği bir fayda yok ki, ödül vermiyorlar mesajı/beğenisi çok olana.

34337_407125801461_5688362_n.jpg

Son bir can havliyle tüm sürüyü getirir oraya. Kapat kapıyı pencereyi en iyisi.
Pencerede hem sineklik var hem de kapalı da, kapının kapalı olması işe yaramıyor. Bir kere bir sivrisinek benden kaçmak için kapının altından dışarı çıkmayı başarmıştı. Dışarı çıkabiliyorsa yine kapının altından içeri de girebilir. :D

Arkadaşlar AMD Radeon kullanan varsa bir konuda bana yardımcı olabilir mi konumu etiketleyeyim iyi geceler.

Kızmayın bana ama fazla mı takıyorsunuz? 🙂 Az biraz eğleniyoruz şurada, konu sapana/kilitlenene kadar tadını çıkarın.

Beğeni ya da mesajın da bir anlamı yok bana göre. Kasmanın vereceği bir fayda yok ki, ödül vermiyorlar mesajı/beğenisi çok olana.

Sapacak bir konu yok ortada zaten. Ama kilitlenebilir tabi. İnşallah gerek olmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı