Goygoy yapıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir belgeselde duyduğuma göre sivrisinekler kinci hayvanlarmış aynı zamanda kadirşinas ve müşkülpesent yanları da varmış tabi ama sen şimdi onun arkadaşlarını öldürdün kalkıp sana al bu yanağıma da vur demez. Sen uyuyana kadar saklanır sonra tam kulak dibine sortilerle psikolojik saldırı yapacaktır. Belgeselde öyleydi. Koskoca belgesel yalan mı söylecek. Destur, hadsiz.

Pencerede hem sineklik var hem de kapalı da, kapının kapalı olması işe yaramıyor. Bir kere bir sivrisinek benden kaçmak için kapının altından dışarı çıkmayı başarmıştı. Dışarı çıkabiliyorsa yine kapının altından içeri de girebilir. :D

Seni kolay lokma olarak görüyorlar demek ki. Ya da onlar bordo bereli sinekler. Kendinize dikkat edin. Toplu saldırıya geçebilirler.

Onca derdin sıkıntının ortasında topal olarak doğmuşsun, cibiliyetsizin biri gelip ''seni gidi topal'' diye şarkı yapmış. Vurmadınız mı bu adamı soruyorum size topallar.

Bir belgeselde duyduğuma göre sivrisinekler kinci hayvanlarmış aynı zamanda kadirşinas ve müşkülpesent yanları da varmış tabi ama sen şimdi onun arkadaşlarını öldürdün kalkıp sana al bu yanağıma da vur demez. Sen uyuyana kadar saklanır sonra tam kulak dibine sortilerle psikolojik saldırı yapacaktır. Belgeselde öyleydi. Koskoca belgesel yalan mı söylecek. Destur, hadsiz.
Benim uykum ağır, uyuduktan sonra uyandıramazlar da, ısırırlarsa sıkıntı. Zaten avlama taktiklerimde de yazdığım gibi, saklandıklarında ortaya çıkmaları için kendimi yem olarak koyuyorum. :D

Sivrisineklerden gerçekten nefret ediyorum. İlaçlama yapıldığı için pek gözükmüyorlardı ancak son bir haftadır bacaklarımı kaşımaktan kanattım resmen. Gece camlar açık yatınca yemişler sabaha kadar yemişler her yerimi. 😃

Onca derdin sıkıntının ortasında topal olarak doğmuşsun, cibiliyetsizin biri gelip ''seni gidi topal'' diye şarkı yapmış. Vurmadınız mı bu adamı soruyorum size topallar.

Hocam, siz bir şeyler yazıyorsunuz ama anlayamadım pek. Diğer mesajlardan da bağımsız yazdıklarınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı