Goygoy yapıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızmayın bana ama fazla mı takıyorsunuz? 🙂 Az biraz eğleniyoruz şurada, konu sapana/kilitlenene kadar tadını çıkarın.

Beğeni ya da mesajın da bir anlamı yok bana göre. Kasmanın vereceği bir fayda yok ki, ödül vermiyorlar mesajı/beğenisi çok olana.
Takıntı yok gerçek bu.

Sadece bazı insanlar çok garip, ne yaptıklarını anlayamadığım için ilişkilerim de pek iyi konumda değil.
Herkesle iyi anlaşmak, onları anlamak mümkün değil ki. Takılmayın. Kafanızın uyuştuğu insanlarla takılın. Bu sadece sizlik bir şey değil, genel bir durum.

Kafanın uyuştuğu insanı bulmak çok zor be :(
Kafa uyuşsa da sıkıntı. Aynı kutuplar birbirini itiyor çünkü. Ben babam ile neredeyse aynıyımdır mesela. Ama onunda hiç oturup sohbet ettiğimizi bile bilmem. Bizim farklı kişiliklere ihtiyacımız var.

Dış görünüşle pek alakası yok da... Genelde yaşıtlarımdan hazzetmiyorum. Çok farklı geliyorlar bana. Hayatta hiçbir amaçları yokmuş gibi. Ama tek sıkıntı onlarda da değil. Yetişkinler de garip. Genelleme yapmak istemem ama bazen çok baskıcı oluyorlar ve bu beni sinir ediyor. Kendime uygun bir arkadaş bulamadım şu anlık. Belki de farklı olan benimdir. Ancak çevreye uyum sağlamak istemiyorum. Onlar gibi olmak bana utanç verici geliyor.

Sincap'çı değil miydi o? Çok ilginç yav.
Böyle bir şey olamaz ya, 6 ilde karıştığı dolandırıcılık, resmi evrakta sahtecilik, organ satışı gibi suçların var, gidip 450 bin kişiye kendi isminle hitap ediyorsun.

"Gelin beni yakalayın" demek budur herhalde 😂

Dış görünüşle pek alakası yok da... Genelde yaşıtlarımdan hazzetmiyorum. Çok farklı geliyorlar bana. Hayatta hiçbir amaçları yokmuş gibi. Ama tek sıkıntı onlarda da değil. Yetişkinler de garip. Genelleme yapmak istemem ama bazen çok baskıcı oluyorlar ve bu beni sinir ediyor. Kendime uygun bir arkadaş bulamadım şu anlık. Belki de farklı olan benimdir. Ancak çevreye uyum sağlamak istemiyorum. Onlar gibi olmak bana utanç verici geliyor.

Ben de bulamadım maalesef çevremde yok sanaldan var sadece :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı