Goygoy yapıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@baran361 monitöründen veya Radeon sürümünden dolayı olabilir bu. Bir de Radeon ayarları içindeki FPS sabitleyicisini kapattın mı?
2 Kere oluşturdum da pek farkedilmedi neyse oyunu tekrar yükledikten sonra düzelmez ise tekrar konu açarım burayı kirletmeye gerek yok o zaman.
Öne çıkarma seçeneğini kullanabilirsin. İki defa aynı konuyu açarsan ceza yiyebilirsin.

@baran361 monitöründen veya Radeon sürümünden dolayı olabilir bu. Bir de Radeon ayarları içindeki FPS sabitleyicisini kapattın mı?

Evet onlar kapalı FreeSync'yi de kapattım Radeon'a gelince sürüm en son sürüm hatta bugün DDU ile silip tekrar yükledim şu an tekrar yüklüyorum(oyunu) umarım çözülür.

Öncelikle,

Aynen de öyle felsefe var hayat konuları var her hafta hamile bırakma iftirası ile yüz yüze gelenler var, böyle başlıkları Facebook gibi yerlere açacaksın sosyal DH'e dönmüş.

Evet, eskiden de vardı bu tiplerden ama günümüze göre oldukça azdı.

Öncelikle.

Aynen de öyle felsefe var hayat konuları var her hafta hamile bırakma iftirası ile yüz yüze gelenler var, böyle başlıkları Facebook gibi yerlere açacaksın sosyal Dh'e dönmüş.

Evet, eskiden de vardı bu tiplerden ama günümüze göre oldukça az idi.

Bence huysuzluk çıkarmanın luzmü yok ben yazmayacağım siz de yazmazsanız sevinirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı