Goygoy yapıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizce, 6800 TL'ye iPhone 11 64 GB mantıklı mı? Elimdeki j2'yi 200 liraya sayıyorlarmış, üstüne bir de telefon getirdiğim için 1000 TL indirim. Ama bir yandan da PC almam lazım, hayatımın büyük bir kısmı PC üzerine. İkisini aynı anda almam beni çok zorlar sizce hangisini tercih etmeliyim?

Bu arada firma Teknosa.

Klavyede Tab tuşunun üzerinde bende.
Benim bilgisayar kafayı yedi Shift+Tab yapınca monitör ayarlarıyla alakalı bir şey bende o.
Sizce, 6800 TL'ye iPhone 11 64 GB mantıklı mı? Elimdeki j2'yi 200 liraya sayıyorlarmış, üstüne bir de telefon getirdiğim için 1000 TL indirim. Ama bir yandan da PC almam lazım, hayatımın büyük bir kısmı PC üzerine. İkisini aynı anda almam beni çok zorlar sizce hangisini tercih etmeliyim?

Bu arada firma Teknosa.
Size bağlı 6800 TL Pc toplama adında konu açın yardımcı oluruz.

Bu arada firma Teknosa.

Bence mantıksız "Xiaomi" al derim, sonra PC'yi alırsın sonra telefonu satıp daha iyisini alırsın.

Varsa meme falan atar mısınız az gülelim :)
05on9q2r55n51.jpg

Bu arada firma Teknosa.

Yeni konu açın bence hocam. Burda buna düzgün cevap bulamazsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı