Goygoy yapıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
250 TL çok beya.
Hiç sanmıyorum, aksine çok ucuz. Bu tarz yapımlarda fiyat minimum 500 TL oluyor, Yurtdışı fiyatı da zaten 60 Dolar ve 50 Euro civarında. Geçmiş konularda güzel bir yazım vardı, gördüysen az çok anlayabilirsin. Alamıyorsan tabii ki kendini zorlama, günde 2-3 TL koysan oyunu 2 ay içinde alabilirsin. Mesela ben fırsat kollayıp 23 Dolara satın aldım. (170 TL)

Hiç sanmıyorum, aksine çok ucuz. Bu tarz yapımlarda fiyat minimum 500 TL oluyor, Yurtdışı fiyatı da zaten 60 Dolar ve 50 Euro civarında. Geçmiş konularda güzel bir yazım vardı, gördüysen az çok anlayabilirsin. Alamıyorsan tabii ki kendini zorlama, günde 2-3 TL koysan oyunu 2 ay içinde alabilirsin. Mesela ben fırsat kollayıp 23 Dolara satın aldım. (170 TL)
Evet 250 TL gayet uygun inkar eden yok ama asıl sorun bende 250 TL yi denkleştiremem ama fiyatı ucuzlarsa anında alırım kasam yansa bile grafikleri fuller (Optimizasyonu iyise) oynarım sonuçta Keanu Reeis var.
Arkadaşlar bunun için ayrı konu açmak istemiyorum ve buraya soruyorum ben CSGO,Valorant gibi oyunları SSD yerine HDD de oynarsam ne olur ? (Cyberpunk 2077'de SSD önermişler ondan sordum)

@PanzerTR Yükleme ekranı harici bir şey olmaz, Cyberpunk 2077'de SSD önerilmesinin en büyük sebebi artık günümüz için HDD'lerin yavaş kalmış olması olabilir. Yani HDD ile Cyberpunk 2077 oynayabilirsin, sadece SSD öneriliyor o kadar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı