Goygoy yapıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Telefondan da technopat sosyal çok yavaş :(
Mobil uygulama şart. Var bir tane ama ona Mobil Uygulama bile denmez. Berbat arayüz, donmalar kasmalar, kullanışsızlık, bildirimlerde vs. problem. Güzel bir uygulama değil. Birisi Sosyal ile ilgili bir Mobil Uygulama yaptı karşı çıktılar. Bari kendiniz yapmıyorsunuz başkası yapsın.

Mobil uygulama şart. Var bir tane ama ona Mobil Uygulama bile denmez. Berbat arayüz, donmalar kasmalar, kullanışsızlık, bildirimlerde vs. problem. Güzel bir uygulama değil. Birisi Sosyal ile ilgili bir Mobil Uygulama yaptı karşı çıktılar. Bari kendiniz yapmıyorsunuz başkası yapsın.

Yanlış hatırlamıyorsam instant App gibi bir şey olacak diyorlardı.

Sıkıldıkça izliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıkıldıkça izliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yeter artık. Burada da görmekten o adamdan iğrendim. Her şeyin suyunu çıkarmayın.

Sıkıldıkça izliyorum.

Bahse varım bu ikisi daha iyi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı