GP 2700 mAh pil Xbox kolu ile ne kadar süre gider?

Zelensky

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:

Bu pili kullanan varsa cevap verebilir mi?
Tam şarj olması ne kadar sürüyor? Tam şarj ile.
Xbox koluyla ne kadar süre kullanılıyor?
Kullanımı 18-20 saat. Şarj olması 8 saat.

Bu pili kullanan varsa cevap verebilir mi?
Tam şarj olması ne kadar sürüyor? Tam şarj ile.
Xbox koluyla ne kadar süre kullanılıyor?
Çok uzun süre gider. 3 hafta falan kullanmışlığım var bir çift pil ile.

Günde abartısız 10 saat oynadığım günlerde bir haftayı çok rahat çıkarıyorum. Şarj süresini takip etmedim. Amazon indirimlerini takip edip oradan alın. Sizin belirttiğiniz üründe powerbank özelliği olduğu için tuzlu. Normali 200TL'yi geçmez.

Günde abartısız 10 saat oynadığım günlerde bir haftayı çok rahat çıkarıyorum. Şarj süresini takip etmedim. Amazon indirimlerini takip edip oradan alın. Sizin belirttiğiniz üründe powerbank özelliği olduğu için tuzlu. Normali 200TL'yi geçmez.

Daha uygununu buldum. Siz oynarken titreşim kapalı mı oluyor? Titreşim açık daha kısa sürer heralde.

Pillerin zamanla randımanı düşüyor. Büyük ihtimal 3, 4 saat oynayan arkadaşların pilleri daha düşük kapasiteli ya da pilleri zayıflamıştır. En son Pazartesi gecesi taktım.
Ekran görüntüsü 2022-03-12 002409.png

Kutu üstünde şarj süresi 8 saat yazıyor fakat hiç takip etmedim. Büyük ihtimal 8 saat doğrudur.

Pillerin zamanla randımanı düşüyor. Büyük ihtimal 3, 4 saat oynayan arkadaşların pilleri daha düşük kapasiteli ya da pilleri zayıflamıştır. En son Pazartesi gecesi taktım. Eki Görüntüle 1329349

Kutu üstünde şarj süresi 8 saat yazıyor fakat hiç takip etmedim. Büyük ihtimal 8 saat doğrudur.
Teşekkürler.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı