GP Magnus V2 nasıldır?

i72670qm

Hectopat
İyi günler arkadaşlar. 15 Tatilde CS:GO’da ses kasmak için oyun kulaklığı alıcam, aklımda GP Magnus V2 var. Sizce nasıldır? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ya bu moderatörlar konuyu tamamen değiştirmişler. 150 TL bütçe ile oyun kulaklığı başlıktı. Açıklamayı falan değiştirmişler. Bir şey anlamayan adamları koyuyorlar. Bütçem 150TL usta laptop kullanıyorum. Sony MDR ZX-330 BT kulaklığım var ama hiç ses kasamıyorum. Bu kulaklıkla ses kasmak için ayar yapmam gerekir mi? Yoksa yeni kulaklık mı alıyım?

Bütçenize oranla alabileceğiniz ürünler F/P ürünleri size GP Phantom kulaklığını öneririm, bir süre kullandım ve memnun kaldım da diyebilirim ben 80 TL gibi bir fiyata almıştım 2. El olanını.

Laptop kullanıyorsanız USB girişli alın yada kulakiçi alın. Tabi laptopta ayrı mikrofon ve kulaklik girişi yoksa.

Sıfır önerebileceğiniz kulaklık var mı? Ve MDR ZX-330BT ile ses kasılır mı?
100 Euro gibi bir fiyata almıştım. Ancak bu kadar para verip ses bile kasamamak üzüyor. :(
Laptop kullanıyorsanız USB girişli alın yada kulakiçi alın. Tabi laptopta ayrı mikrofon ve kulaklik girişi yoksa.
Mikrofon ve kulaklık girişi ayrı ayrı var ve 1 tane 3.0, 2 tane 2.0 olmak üzere 3 tane USB girişim var.
Kulak içi kulaklıklarımda var, uzun zamandır onları kullanıyorum hiç ses kasamıyorum ya. İphone kulaklığını test ettim, Samsung kulaklığını da aynı şekilde. Verim alamayınca Sony’de kullandım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı