GP Recyko E411 için hangi adaptor uygundur?

Pehlivans7

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Konu başlığında belirttiğim gibi arkadaşlar bu başlıkla bu pilleri şarj etsem bir sorun olur mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-05-23-05-46-612_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2024-03-05-23-05-46-612_com.google.android.youtube.jpg
    76,5 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20240305_224909.jpg
    IMG_20240305_224909.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 39
Uyarıya bakarsak adaptör uygun değil. O pil grubuna eski iPhone 5W şarj cihazı gibi bir ürün lazım. İlk defa karşılaştım bu arada böyle bir uyarı ve ürünle. Normalde basit de olsa bir BMS olur pillerde.

Bir Xbox One S kontrolcü kullancısı olarak bence alkali pilden devam edin derim. Riski yok ve bence fena bir ömür de sunmuyor. Ben A101 pilleriyle belki de 5-6 senedir kullanıyorumdur. Artık hatırlamıyorum bile.

Uyarıya bakarsak adaptör uygun değil. O pil grubuna eski iPhone 5W şarj cihazı gibi bir ürün lazım. İlk defa karşılaştım bu arada böyle bir uyarı ve ürünle. Normalde basit de olsa bir bms olur pillerde.

Bir Xbox One S kontrolcü kullancısı olarak bence alkali pilden devam edin derim. Riski yok ve bence fena bir ömür de sunmuyor. Ben A101 pilleriyle belki de 5-6 senedir kullanıyorumdur. Artık hatırlamıyorum bile.

Şarjlı piller daha güzel Varta pil ve adını hatırlamadığım adaptörle biri bitince diğerini takip dolduruyorum böylece pil almayı unutursam oyunu oynayamamak olmuyor riski yok çünkü benimkinde adaptör de yok prize takıyorum direkt.

Yeni konular

Geri
Yukarı