GP62M Alınır Mı?

Sıkıntı çıkarır mı?

• Oy verenlerin toplamı
    6
  • Anket kapandı .

Gordon Freeman

Kilopat
Herkese merhabalar, ben bu yaz MSI'in GP62M modelini almayı planlıyorum ve laptop hakkında Vatan'ın kendi incelemesini izledim fakat pek bilgi edinemedim sonra burada bir inceleme gördüm onu da okudum ve almaya karar verdim fakat bilgisayar ile bazı problemler varmış ani FPS düşüşleri gibi. Sizce bana sıkıntı çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Fakat pek de keyifli bir oyun deneyimi yaşayacağınızı sanmıyorum. Keyifli bir oyun deneyimi için en az GTX 1060'lı bir "Gaming Laptop" almaya çalışın. Bütçeniz yetersiz ise masaüstü sistem toplayın. Aynı fiyata daha çok performans alabilirsiniz.

Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Fakat pek de keyifli bir oyun deneyimi yaşayacağınızı sanmıyorum. Keyifli bir oyun deneyimi için en az GTX 1060'lı bir "Gaming Laptop" almaya çalışın. Bütçeniz yetersiz ise masaüstü sistem toplayın. Aynı fiyata daha çok performans alabilirsiniz.
Benim illa 1080p de ultrada oynayacağım diye takıntım yok. Ben daha çok 720p de oynayayım da 60 fps oynayayım diyen tiplerdenim zaten yeni oyunları oynayacağımı pek düşünmüyorum. Belki rainbow six siege alırım ve oynarım. Benim için yeterli midir ?
Ben zaten call of duty'ciyim belki BO3 yada AW alırım. Bana sıkıntı çıkarır mı çıkarmaz mı bu tür oyunlarda?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı