GPU Aşırı Isınması

Nostariel

Hectopat
Daha fazla  
3 4 yıldır bu bilgisayarı kullanıyorum ama sadece oyun oynamak icindi icindekilerle ilgilenmemiştim ne var ne yok onları biliyordum. Sadece ısılarını hic kontrol etmiyordum önceden kasaya dokundugumda ağır oyun oynarken hic ısınma yoktu. 2 3 aydır cok ısınmaya başladı GPU termal macundan mıdır? Yarın sürdürecegim ama değilse ne olabilir yaz sıcagımı yoksa bilgisayarın ömrümü bitirir. Ekran kartını 10 ay önce aldım ortalama o geldiginde olmuyordu ondan 6 7 ay sonra yanı kısa bir süredir olmaya başladı yardım ederseniz cok mutlu olurum.

Ayrıca yük altında değilken bile böyle;

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
3 4 yıldır bu bilgisayarı kullanıyorum ama sadece oyun oynamak icindi icindekilerle ilgilenmemiştim ne var ne yok onları biliyordum. Sadece ısılarını hic kontrol etmiyordum önceden kasaya dokundugumda ağır oyun oynarken hic ısınma yoktu. 2 3 aydır cok ısınmaya başladı GPU termal macundan mıdır? Yarın sürdürecegim ama değilse ne olabilir yaz sıcagımı yoksa bilgisayarın ömrümü bitirir. Ekran kartını 10 ay önce aldım ortalama o geldiginde olmuyordu ondan 6 7 ay sonra yanı kısa bir süredir olmaya başladı yardım ederseniz cok mutlu olurum.

Ayrıca yük altında değilken bile böyle;

Eki Görüntüle 187151
56 derece iyi bir sıcaklık.

Termali sürdürtemedim sürdürtüğüm zaman fotoğraf atacagım etkisi olursa cogu bilgisayarda oyun oynarken 55 60 arası oluyor benimki video izlerken oluyor :D:D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı