Çözüldü GPU kullanımı nasıl arttırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Darf

Decapat
Merhabalar öncelikle. Bilgisayarda oyun oynarken (masaüstü) CPU %100 kullanılıyor fakat ekran kartı yani GPU %2 %3 gibi bir değer kullanıyor bu da bilgisayarımın sürekli donmasına sebep oluyor. Tam emin değilim bu işlemcinin yükünü azaltıp ekran kartına nasıl verebilirim acaba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çok teşekkürler şu an normal çalışıyor BIOS'u güncelledim bir de küçük bir not ekleyeyim:

Benim oynadığım eski tarz oyunlarda ( çoğunluğu MMORPG) sistem gereksinimleri düşük olduğu için genellikle işlemci gücünü kullanıyormuş ve bu yüzden işlemci, çok daha fazla güç harcıyormuş tekrar ilgilendiğiniz için teşekkür eder iyi günler dilerim :)
BIOS güncel değil, güncelleyin. 2. fotoda CPU kullanımı normale dönmüş.

Çok teşekkürler şu an normal çalışıyor BIOS'u güncelledim bir de küçük bir not ekleyeyim:

Benim oynadığım eski tarz oyunlarda ( çoğunluğu MMORPG) sistem gereksinimleri düşük olduğu için genellikle işlemci gücünü kullanıyormuş ve bu yüzden işlemci, çok daha fazla güç harcıyormuş tekrar ilgilendiğiniz için teşekkür eder iyi günler dilerim :)

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı