GPU mining virüsü yedim

Yok hocam insanlık hali, bende 8-9 ay önce iyi bir virüs yemiştim. Tüm hesaplarım her şeyim tek gecede gitti. Kurtardım Allah’a şükür buradaki hocalarım sayesinde.
Hocam format atmadan içim rahat etmeyecek galiba ya. Şimdi bende Windows 10 retail kodu var. Windows 11e yükseltme yapmıştım. Direkt olarak Windows 11 kursam format ile, o kod çalışmaz değil mi? Yeni kod satın almam gerekiyor sanırım.

Hocam format atmadan içim rahat etmeyecek galiba ya. Şimdi bende Windows 10 retail kodu var. Windows 11e yükseltme yapmıştım. Direkt olarak Windows 11 kursam format ile, o kod çalışmaz değil mi? Yeni kod satın almam gerekiyor sanırım.
Onu tam olarak bilemiyorum. Bence formata gerek yok eğer oynadığınız bir oyun varsa her şeyi eksiksiz bir şekilde yaptığınızda girin ve FPS değerlerinize bakın.

Onu tam olarak bilemiyorum. Bence formata gerek yok eğer oynadığınız bir oyun varsa her şeyi eksiksiz bir şekilde yaptığınızda girin ve FPS değerlerinize bakın.
Onu denedim. FPS değerleri normal görünüyor. Ama GPU kullanımını canlı olarak izlediğimde chromeda mesela yeni sekme açarken birden %30 gibi değerlere fırlaması normal midir?

Onu denedim. FPS değerleri normal görünüyor. Ama GPU kullanımını canlı olarak izlediğimde chromeda mesela yeni sekme açarken birden %30 gibi değerlere fırlaması normal midir?
Normal sayılır. Video Encode-Decode yapılıyor tarayıcılarda, özellikle video izlerken daha fazla yapılır. Ondan dolayı normal.

1642767421492.png

Beni oku belgesi bile koymuş şerefsiz.

Bu arada setup dosyasını çalıştırdığımda da Icy Tower oyununun setupu açıldı. İleri butonuna tıklamama rağmen virüs bulaştı.

Uygulayın.

Uygulayın.
Hocam burdakilerin hepsini uyguladım. Boşta iken GPU kullanımı %1'i geçmiyor. Fakat mesela discord açıkken anlık %15-25 arası çıkıp geri iniyor bu normal midir acaba?

Geri
Yukarı