GPU olmadan anakarta CPU'yu taksam kasa çalışır mı?

Twunky3

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3600 //// XFX RX 6600 XT //// B450M S2H //// 2X8 GB RAM 3600MHZ
Görüntünün gelip gelmemesi önemli değil. Sadece anakartın, kasadaki fanların çalışıp çalışmadığını öğrenmek istiyorum. GPU olmadan bunu yapabilir miyim?

İşlemcinin dahili ekran kartı yok. Ryzen 5500 alacağım. Anakartım B450M S2H.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalışır görüntü gelmez.

Hatta ekran kartı olmadan görüntüsüz CPU madenciliği yapmışlığım var.
Hocam her yerde söyleniyor: Bu madencilik dediğiniz nedir? Yeni konu açıp sizi etiketleyeyim. (En erken 40 dk. sonra açabilirim. Okuldayım.)

Hocam her yerde söyleniyor: Bu madencilik dediğiniz nedir? Yeni konu açıp sizi etiketleyeyim. (En erken 40 dk. sonra açabilirim. Okuldayım.)
Genelde işlemci yada ekran kartı gücünü kullanarak kriptoların üretimini sağlamak. Şu anda yapılacak iş değil zararlı zaten de eskiden işlemcide bile karlıydı.

İşlemcinin dahili ekran kartı var ise evet yapılabilir. İşlemci modelinizi paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.
Ryzen 5 5500 Sonunda G falan yok yani. Sadece Kasamın PSUmun veya Anakartımın çalışıp çalışmadığını hepsini öğrenmek istiyorum çünkü Anakarta kabloları takarken biraz güç uyguladım

Ryzen 5 5500 Sonunda G falan yok yani. Sadece Kasamın PSUmun veya Anakartımın çalışıp çalışmadığını hepsini öğrenmek istiyorum çünkü Anakarta kabloları takarken biraz güç uyguladım
Hocam çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz dediğim gibi PC ekran kartı haricinde işlem bile yapabilir ama görüntü olmaz.

Anakart BIOS versiyon F62 veya üstü yüklü olarak geliyorsa sorunsuz sistem çalışır. GPU sadece görüntü almak için, sistemin çalışmasını etkilemez.

Anakart BIOS versiyon F62 veya üstü yüklü olarak geliyorsa sorunsuz sistem çalışır. GPU sadece görüntü almak için, sistemin çalışmasını etkilemez.
F62 altında ise Kasanın Fanları ışıkları çalışmaz mı

Yeni konular

Geri
Yukarı