GPU takılıyken iGPU'suz işlemci ile anakart üzerinden görüntü alınabilir mi?

yzlm.

Hectopat
Merhaba.

Sorum:
Bu ekran kartıma görüntüyü ürettirip bir birinci monitörü bu karta bağlarım. Bunu biliyorum ama başka çıkışı yok ya ekran ekran kartımda (S-V ideo işi yapamayacağına göre göremezden gelelim S-Video'yu.) 2. monitörü anakarttaki (Henüz almadım, öncesinde size soruyorum.) görüntü çıkışlarından birine bağlasam 2. monitör çalışır mı?

Durum:
PCI-e 2007 yılı üretimi MSI-ATI ekran kartım var. DVI (Dönüştürücü ile VGA monitörümde kullanıyorum.) ve S-Video çıkışları var. Bunu LGA1200 veya LGA1151 pin anakart alıp takmak istiyorum. Bu anakartlarda genel 2 tane, genelde HDMI ve VGA çıkış oluyor.

Not: Bütçe dar, mevcut ekran kartında çıkış tek; bunun yerine anakarttaki çıkışları ekran kartındaymış gibi kullanabilir miyiz? Intel ve içinde GPU olmayan CPU olacak. Anakartın içinde sadece çıkış portu oluyor bildiğime göre 1151 ve 1200'lerde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.

Sorum:
Bu ekran kartıma görüntüyü ürettirip bir birinci monitörü bu karta bağlarım. Bunu biliyorum ama başka çıkışı yok ya ekran ekran kartımda (s-v ideo işi yapamayacağına göre göremezden gelelim s-video'yu.) 2. monitörü anakarttaki (henüz almadım, öncesinde size soruyorum.) Görüntü çıkışlarından birine bağlasam 2. monitör çalışır mı?

Durum:
PCI-e 2007 yılı üretimi MSI-ATI ekran kartım var. DVI (dönüştürücü ile VGA monitörümde kullanıyorum.) Ve s-video çıkışları var. Bunu LGA1200 veya LGA1151 pin anakart alıp takmak istiyorum. Bu anakartlarda genel 2 tane, genelde HDMI ve VGA çıkış oluyor.

Not: Bütçe dar, mevcut ekran kartında çıkış tek; bunun yerine anakarttaki çıkışları ekran kartındaymış gibi kullanabilir miyiz? Intel ve içinde GPU olmayan CPU olacak. Anakartın içinde sadece çıkış portu oluyor bildiğime göre 1151 ve 1200'lerde.

Sanmıyorum. S video dönüştürücü varsa deneyebilirsiniz.

S video dönüştürücü yok. Bence böyle bir cihaz yok. Varda bile monitöre değil, tüplü TV'ye göre.

Bende tam bilmiyorum. O zaman yapacağınız bir şey yok işlemci modeliniz nedir?

Geri
Yukarı