GPU üstünü ıslak mendil ile temizlemek

Sedatif

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar ben RX 570 ekran kartı için termal ped ve Cooler Master'dan performanslı bir macun aldım. Bakım yapacağım ama GPU üstünü silmek için alkol gerekiyormuş. PSB değil çipi malum alkolum yok, bulamıyorum da. Neyle silersem kusursuza yakın temizlenir çip? Kolonya olabilir mi veya ıslak mendil?

Son düzenleyen: Moderatör:
yanıtlarınız için teşekkürler kartı silmek zorundayım belleklere falan termal ped yapışmış bakalım hayırlısı babamın dedesinden gelen hacı kolonyası ile deneyeceğim inşallah kartsız kalmayımda:)

Girme kardeşim bu topa tecrübe konuşuyor.
TECRÜBEM İDARE EDER PC TAMİRİ FALAN YAPIYORUM KENDİ ÇAPIMDA Bİ ARA ARKADAŞ İŞLEMCİYİ TEMİZLİM DERKEN ÇIKARINCA ANAKARTIN PİNLERİNİ YAMULTMUŞTU 3 TANE BAYA YAMUK PİNİ DÜZELTMİŞTİM DAHA ÖNCEDE AÇMIŞTIMDA KARTI TEMİZLEMEMİŞTİM HAYIRLISI BUDA YAPILIR HERHAL HABER VERİRİM ELİMDE KALDIMI DİYE )

Bugun bende 2. El bi kasa alım internet cafe kasası korkudan icine sadece fön makinesi tutup temizledim ama fanların içine elimi bi değdirim dedim simsiyah oldu nasıl temizlicem bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı