Grafik performansı tercihi FPS artırır mı?

ahmetakddeniz

Centipat
Daha fazla  
Konuyla alakalı sorum şu: Bende 2 ekran kartı veya ekran kartlı işlemci yok. Merak ettiğim Windows 10'da bu grafik performansı ayarından uygulamayı seçip yüksek performansı seçmek FPS vs oyun performasını arttırır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Az etkisi olur. Ciddi bir FPS arttırımı için bunu izle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu uyguladıktan sonra sistemini bozan çok kişi gördük Sosyal'de. Asla önermiyorum, clickbait videolara inanmayın.

Grafik performansı ayarlarından Yüksek Performans harici GPU kullanır, güç planında olanı asla önermem.

Unlost önerecek hayat ne yaşattı size.

Banada önermişlerdi zararlı olduğunu bilmiyordum yapan bir arkadaşım da vardı özür dilerim.
Bu videoyu uyguladıktan sonra sistemini bozan çok kişi gördük Sosyal'de. Asla önermiyorum, clickbait videolara inanmayın.

Grafik performansı ayarlarından Yüksek Performans harici GPU kullanır, güç planında olanı asla önermem.

Banada önermişlerdi zararlı olduğunu bilmiyordum yapan bir arkadaşım da vardı özür dilerim.

Ekran kartınız ve dahili ekran kartlı işlemciniz mi yok ben mi yanlış anladım?
aynen dahili ekran kartlı işlemcim veya 2. bi ekran kartım yok belirtmemin sebebi genelde ekran kartı ve dahili ekran kartlı işlemcili sistemlerde bunu yapıyorlar bende ikiside yok işlemcim dahili ekran kartsız ekran kartımda rx570 bu ayarı yüksek performans olarak ayarlasam fps mi artar yoksa olumsuz bir etkisi mi olur internette hiç cevabı yok

Açıkçası ben yüksek performans ayarında kullanıyorum ama pek bir faydası oldu mu bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı