Grafik performansı tercihi FPS artırır mı?

ahmetakddeniz

Femtopat
Konuyla alakalı sorum şu: Bende 2 ekran kartı veya ekran kartlı işlemci yok. Merak ettiğim Windows 10'da bu grafik performansı ayarından uygulamayı seçip yüksek performansı seçmek FPS vs oyun performasını arttırır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Berkay058

Millipat
Ekran kartınız ve dahili ekran kartlı işlemciniz mi yok ben mi yanlış anladım?

Akira_MR

Hectopat
Makaleler
4
Gerek oyunun gerekse de ekran kartınızın grafik ayarları ile oynamanız, FPS'yi artıracaktır.

Samotne Ciasteczka

Yottapat!
Makaleler
5
Yer
Logitech fabrikasında İsviçre havası soluyor...
Az etkisi olur. Ciddi bir FPS arttırımı için bunu izle.

Bu videoyu uyguladıktan sonra sistemini bozan çok kişi gördük Sosyal'de. Asla önermiyorum, clickbait videolara inanmayın.

Grafik performansı ayarlarından Yüksek Performans harici GPU kullanır, güç planında olanı asla önermem.

Hasan b

Femtopat
Unlost önerecek hayat ne yaşattı size.

Banada önermişlerdi zararlı olduğunu bilmiyordum yapan bir arkadaşım da vardı özür dilerim.
Bu videoyu uyguladıktan sonra sistemini bozan çok kişi gördük Sosyal'de. Asla önermiyorum, clickbait videolara inanmayın.

Grafik performansı ayarlarından Yüksek Performans harici GPU kullanır, güç planında olanı asla önermem.

Banada önermişlerdi zararlı olduğunu bilmiyordum yapan bir arkadaşım da vardı özür dilerim.

KS
ahmetakddeniz

ahmetakddeniz

Femtopat
Ekran kartınız ve dahili ekran kartlı işlemciniz mi yok ben mi yanlış anladım?
aynen dahili ekran kartlı işlemcim veya 2. bi ekran kartım yok belirtmemin sebebi genelde ekran kartı ve dahili ekran kartlı işlemcili sistemlerde bunu yapıyorlar bende ikiside yok işlemcim dahili ekran kartsız ekran kartımda rx570 bu ayarı yüksek performans olarak ayarlasam fps mi artar yoksa olumsuz bir etkisi mi olur internette hiç cevabı yok

Berkay058

Millipat
Açıkçası ben yüksek performans ayarında kullanıyorum ama pek bir faydası oldu mu bilmiyorum.

Yukarı