Grafik Programları için sistem önerisi

Scarheart

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamun aleyküm arkadaşlar. 3d max, maya gibi agır programları kasmadan kaldırabilen, mümkün olabildigi kadar ucuz bir kasa lazım. Oyun yüklemiyecem.

Güncel.

Mümkün olduğu kadar ucuz demişsin ama bütçe de sistemin yeterliliği de kişiden kişiye göreceli olan kavramlar. Bütçeni belirtirsen daha iyi şekilde yardımcı olabiliriz. Bana sorarsan imzamdaki sistem bu iş için ideal, hatta 4K çözünürlükte oyun oynamıyorsan Quadro serisi ekran kartlarına da yönelebilirsin.

Mümkün olduğu kadar ucuz demişsin ama bütçe de sistemin yeterliliği de kişiden kişiye göreceli olan kavramlar. Bütçeni belirtirsen daha iyi şekilde yardımcı olabiliriz. Bana sorarsan imzamdaki sistem bu iş için ideal, hatta 4K çözünürlükte oyun oynamıyorsan Quadro serisi ekran kartlarına da yönelebilirsin.
Kardeşim ben oyun hiç oynamıyacam. Sadece agır programları kaldırsın yeterli. Ne eksigi ne fazlası olsun. Bütce olarak net bisey yok aklımda. Ama 1500 tlyi aşmasa iyi olur.

Kardeşim senin sisteminin aynısından toplamak istiyorum da kafamda bir kaç soru var. bana herhangi bir yerden ulaşman mümkün mü ?
ismimi ve soyadımı istediğin yerde aratıp bana ulaşabilirsin.

Kardeşim senin sisteminin aynısından toplamak istiyorum da kafamda bir kaç soru var. bana herhangi bir yerden ulaşman mümkün mü ?
ismimi ve soyadımı istediğin yerde aratıp bana ulaşabilirsin.
Soracağın sorular için yeni konu açıp beni @Yararsız Üye olarak etiketlersen ilgilenebilirim. Bu şekilde cevaplayamacağım şeyler olursa cevap verebilme ihtimali olan diğer üyeler de soruları görebilir.

4D, Maya, Adobe serileri programlar için en az 3500 TL gözden çıkarmanız şart benim imzamda ki sistemi toplayabilirsin ama ram 16 gb olması şart çünkü 10 saniyelik çizimler bile uzun süre alabiliyor...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı