Grafik sürücüsünü güncellemek GTA V performansını arttırır mı?

William Crusader

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Yok
Arkadaşlar gına geldi. Herkez oyunu high ayarlarda rahat oynarsın diyor, en düşük ayarlarda anca oynayabiliyorum. Grafik sürücüsünü 432.00 dan 457.51 ye güncellersem artık yüksek ayarlarda oynayabilir miyim?

Ekran kartı: GeForce GTX 750 Ti
RAM: 8 GB İşlemci: AMD Phenom(tm) II X4 945 Processor 3.00 GHz
Ekran Kartı (VRAM)=2 GB
Sistem türü: 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci
Edisyon: Windows 10 Pro
Monitör: 60 Hz

AMD Phenom X4 955 ve GTX 1050 ile (sanırım GTA'da en düşük medium ayar vardı oradan hesaplarsak medium high grafiklerde oynadım) arası offline 50 60 FPS arası oynadım. O parçalarla imkanı yok en yüksekte hiç kasmadan oynamanın :(

Şahsen bende bayağı FPS farkı oldu. Driver güncellemeden önce 18FPS aldığım yerde driver güncelledikten sonra 80FPS almaya başladım.

Off babam izin vermiyor. İzin verse şaşardım. Böyle şeylere kanma diyor. Ona fark ettirmeden kendim yapabilir miyim?

Söyle telefonuna nasıl güncelleme geliyorsa bilgisayara da geliyor de. İnanmaz ise internetten kanıt falan göster. Kolay gelsin işin zor.

Söyle telefonuna nasıl güncelleme geliyorsa bilgisayara da geliyor de. İnanmaz ise internetten kanıt falan göster. Kolay gelsin işin zor.
İnternetten gösterdiğime inanmadı zaten, güncelleme ilede kandıramam. Windows uptade niye var o zaman der.

Yeni konular

Geri
Yukarı