Grafik Tablet Önerisi

Spery

Kilopat
Daha fazla  
Ben hobi olarak çizim yapmayı seviyorum. Dijital olarak çizmek istiyorum artık bundan dolayı çizim tableti almak istiyorum. Bu konuda pek bir bilgim yok 400-500 TL arası fiyatta önerileri bekliyorum. Güzel sanatlar okuyan arkadaşım aktif olarak kullandığı tableti önerdi sizce nasıldır? Başka önerilerde bekliyorum.

O bütçe için Gaomon pek iyi bir tercih değil, Wacom Ctl-472 almanız daha mantıklı. Önerim hobi için small modelinin yeterli olacağıdır ama eğer daha büyük bir tablet isterseniz 150-160 TL daha ekleyip medium modelini alabilirsiniz.

O bütçe için Gaomon pek iyi bir tercih değil, Wacom Ctl-472 almanız daha mantıklı. Önerim hobi için small modelinin yeterli olacağıdır ama eğer daha büyük bir tablet isterseniz 150-160 TL daha ekleyip medium modelini alabilirsiniz.
O modeli ben de düşünüyordum fakat small yetersiz diyenler vardı kararsız kaldım medium da pahalı biraz.

Gaomon markasını önermeme sebebiniz nedir acaba?
Gaomon, Veikk ve Xp-pen gibi markaların kalitesiz olduğunu düşünüyorum bir tık. Kendim Veikk S640 kullanıyorum ve kalitesiz olduğunu düşünüyorum, yanlış hatırlamıyorsam Gaomon da buna benzer bir malzeme kullanıyordu.

Geri
Yukarı