Grafik Tableti Önerisi

grafikibrahim24

Decapat
Ben grafikerim, bilgisayara bağlanabilir grafik tabletiyle Illustrator'de çizim yapmak istiyor canım :)
Fakat öyle pahalı aşırı profesyonel bir şey istemiyorum, sadece hevesimi atmak istiyorum şimdilik.
Bana önerebileceğiniz öğrenci usulü bir tablet var mı?
Önerinizle birlikte sipariş linkini de atabilirseniz çok makbule geçer şimdiden herkese teşekkürler :)

NOT= Tabletin çizim yaparken parmak algılamaması, sadece kalemin değdiği yeri çizmesi şart.

Xp-Pen'in tabletleri f/p oluyor onlara bakabilirsin.
https://www.hepsiburada.com/xp-pen-g640-star-grafik-tablet-p-HBV00000JXNIF?magaza=TREND PLUS

Xp-Pen'in tabletleri f/p oluyor onlara bakabilirsin.
https://www.hepsiburada.com/xp-pen-g640-star-grafik-tablet-p-HBV00000JXNIF?magaza=TREND PLUS
Teşekkür ederim, açıkcası tablet hakkında hiç bir tecrübem ve bilgim yok tamamen güvene dayalı alıcam. Fiyat olarak 200₺ civarı bana uygun, bu attığın liktekini önerir misin bana sipariş geçicem de.
Büt.çe belirtmeniz daha iyi olur, Samsung'un kalemli modelleri var iyi baya fakat bütçenize bağlı.
200₺ ortalama bütçem

Yorumları olumlu fakat yorum yapanlar da çizimden ziyade osu! için kullandıklarını belirtmişler. En ucuza satılan tablet bu, isterseniz alıp deneyin 14 gün iade hakkınız var.

Bende bir kaç ay önce pdf üzerinden soru çözmek ve ara ara bir şeyler karalamak için bir tablet arayışına girip araştırma yapmıştım, tecrübelerimi aktarayım. Bu sektörde öne çıkan isim Wacom markası. Ben Wacom One By Wacom Small grafik tabletini aldım. Small yazdığına bakmayın yeterince büyük :) Göz atmanızı öneririm. Ve konuda yazdığınız gibi çizim yaparken parmağını algılamıyor. Tabletten memnunum.

Son düzenleme:
Bende bir kaç ay önce pdf üzerinden soru çözmek ve ara ara bir şeyler karalamak için bir tablet arayışına girip araştırma yapmıştım, tecrübelerimi aktarayım. Bu sektörde öne çıkan isim Wacom markası. Ben Wacom One By Wacom Small grafik tabletini aldım. Small yazdığına bakmayın yeterince büyük :) Göz atmanızı öneririm. Ve konuda yazdığınız gibi çizim yaparken parmağını algılamıyor. Tabletten memnunum.
r10'da da birizi Vacom Small önermişti, çok teşekkür ederim hocam galiba bunu alıcam gibi duruyor :)
Bu arada çok olmuyorsam birşey sorucam. Ben şimdi ekranda bir yeri çizmek istiyorum ya, ama tablette ekran gözükmüyo nereyi çizdiğimi gösteren bir işaret vb. var mı acaba?
Tableti yine de alıcam bunu sadece meraktan sordum

r10'da da birizi Vacom Small önermişti, çok teşekkür ederim hocam galiba bunu alıcam gibi duruyor :)

Bu arada çok olmuyorsam birşey sorucam. Ben şimdi ekranda bir yeri çizmek istiyorum ya, ama tablette ekran gözükmüyo nereyi çizdiğimi gösteren bir işaret vb. var mı acaba?
Tableti yine de alıcam bunu sadece meraktan sordum

Kalemi tablete yaklaştırdığınızda ekrana nokta olarak imleç geliyor. Alışmanız kısa sürecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı