Grafik tasarım için hangi bölüm seçilecek?

Astrein

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Halihazırda bir anadolu lisesinde okuyorum, grafik tasarım okumak hayalim, ne olduğunu iyice araştırdım ve gördüğüm kadarıyla başarılıyım. Anladığım kadarıyla el becerisinden çok hayal gücü ve istek lazım, ne yapar ne eder çizersin ama sonuç önemli. Görebildiğim kadarıyla da bunu yapabilecek kapasitedeyim.

Sadece hangi bölümü seçeceğim konusunda kararsız kaldım, bu meslek için hangi bölüm seçilmeli?

Halihazırda bir anadolu lisesinde okuyorum, grafik tasarım okumak hayalim, ne olduğunu iyice araştırdım ve gördüğüm kadarıyla başarılıyım. Anladığım kadarıyla el becerisinden çok hayal gücü ve istek lazım, ne yapar ne eder çizersin ama sonuç önemli. Görebildiğim kadarıyla da bunu yapabilecek kapasitedeyim.

Sadece hangi bölümü seçeceğim konusunda kararsız kaldım, bu meslek için hangi bölüm seçilmeli?

Bu işine yarayacaktır, neye ilgin varsa ona yönelebilirsin.

Bu işine yarayacaktır, neye ilgin varsa ona yönelebilirsin.
Benim bölümden kastım lisede seçeceğim TM, sayısal, sözel ve benzeri bölümler buna etki eder mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı