Grafik/Tasarıma nereden başlamalıyım ?

ErdemE

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, foruma yeni kayıt oldum ve bu ilk iletim hatam olursa özür dilerim. Ben grafik ve tasarımla ugraşmak yani video-resim düzenlemek ve bunları paylaşmak istiyorum. Fakat bilgim sıfır. Hangi programdan başlamamı hangi yoldan gitmemi önerirsiniz ?

Merhaba,
Öncelikle bu hevesiniz gelip geçici olmamalı, daha sonra sıcak soğuk ve uyumlu renkleri öğrenmeniz gereklidir. Bundan sonra Web tasarım hakkında konuları incelemelisiniz.. Daha sonra Resim düzenlemek için Adobe Photoshop, video düzenlemek için, Sony Vegas'ı önerebilirim. Eğer yine isterseniz ulaşırsanız yardımcı olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Öncelikle bu hevesiniz gelip geçici olmamalı, daha sonra sıcak soğuk ve uyumlu renkleri öğrenmeniz gereklidir. Bundan sonra Web tasarım hakkında konuları incelemelisiniz.. Daha sonra Resim düzenlemek için Adobe Photoshop, video düzenlemek için, Sony Vegas'ı önerebilirim. Eğer yine isterseniz ulaşırsanız yardımcı olurum
Vakit ayırıp cevapladığınız için teşekkür ederim. Peki bunları öğrenebileceğim sizin önerdiğiniz bir yer var mı yani ders videoları ?

Ben teşekkür ederim, ben eğitim CD'leri almıştım, VATAN Computer'dan sanırım satışları devam ediyor.

Hiç olmadı youtube veya diğer paylaşım sitelerinde anlatan arkadaşlar mevcut.

Merhabalar, amatör olarak bu işi yapacaksanız Sony Vegas Pro
işinizi çok iyi bir şekilde görecektir. Daha pro bir program isterseniz Adobe'nin programlarına başvurmanız gerekir.
Eğitim olarak igili programın ismini google'dan aratarak bulabilirsiniz. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı