Grafik ve tasarım için neleri bilmek gerekir?

Ne sorsak onun cevabını veriyorsun. Tek tek her şeyi mi soralım? Araba, silah gibi katı cisimler çizmek mi istiyorsun? Ev, apartman gibi bina modelleri yapmak mı istiyorsun? İnsan, hayvan gibi organik modeller yapmak mı istiyorsun? Orman, çöl gibi araziler oluşturmak mı istiyorsun?

Her cisim için ayrı program mı kullanılıyor? :D

Siz çok büyük yanlış yapıyorsunuz. Grafik tasarım Görsel İletişim Tasarım bunlar alanlara ayrılır. Ambalaj tasarımı, logo tasarımı vs vs bir sürü ondan dolayı suan bunu dusunmek ıcın erken

Canım kardesım benim babam 45 yaşında 17 yasından beri bu işin içinde bende ilk okuldan beri böyle şeylere ilgi duyuyorum öncekile şunu söyliyim bu tarz bölümler sırf para için okunmaz para için okuyan zaten başarılı olamaz çok büyük istikrar ve hayal gücü gerektiriyor bunun nedeni de herkesten bir farkın olsun ki iş bulman kolay olsun.
Ve dediğim gibi arkadaş daha alanların hepsini bilmiyor ondan dolayı evet erken önce pratik yapsın eli neye yatkınsa neyi sevdiyse ona yönelsin mesela logo tasarımı.

Canım kardesım benim babam 45 yaşında 17 yasından beri bu işin içinde bende ilk okuldan beri böyle şeylere ilgi duyuyorum öncekile şunu söyleyeyim bu tarz bölümler sırf para için okunmaz para için okuyan zaten başarılı olamaz çok büyük istikrar ve hayal gücü gerektiriyor bunun nedeni de herkesten bir farkın olsun ki iş bulman kolay olsun.
Ve dediğim gibi arkadaş daha alanların hepsini bilmiyor ondan dolayı evet erken önce pratik yapsın eli neye yatkınsa neyi sevdiyse ona yönelsin mesela logo tasarımı.

Sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı