Ücretli Grafik/Video & Donanım/Yazılım & Veri Girişi & Makale İşlerinizde yardımcı olabilirim!

261538

Gigapat
Makaleler
98
Tanıtım.png

Ek Çalışmalarım için:
📌Hüseyin Kaya | Portfolyo
📌Hüseyin Kaya on Behance
📌Yetenekli Freelancer Platformu
Göz atabilirsiniz.

İletişim:
📌[email protected]
📌Discord: AρRα#2428​

Son düzenleyen: Moderatör:
@Aeklink Port ileden kastınız, server satın alıp mı? Hamachi programı ile yapılanı mı? Kast ediyorsunuz anlamadım.

@Aeklink Port ileden kastınız, server satın alıp mı? Hamachi programı ile yapılanı mı? Kast ediyorsunuz anlamadım.
Hamachi ile olanı demiyorum. Portu unut. Sıfırdan anlatayım. Ben kendi bilgisayarıma server kuracağım. Ve diğer kişiler programsız olarak benim servere girebilecek. Olay bu. Nasıl yapılacağı size kalmış.

Video edit işi yapabilir misiniz hocam? Şu videodaki adamın editörü kafasında editler:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Video biraz küfür içeriyor.

@Aeklink İletişim bırakabilir misiniz? DC olursa iyi olur, rahat konuşmak adına.

@DyaLto Edit kısmında bir şey yok fakat mizaha kaçıyor ara sahneler. Yapabilirim.

@DyaLto İletişim adreslerinden biriyle, yaklaşık edit süresi ve içerik hakkında tam bilgi verirseniz dönüş yapabilirim.

@celal9383 Kurs verecek kadar bir AA bilgim yok maalesef. Udemy üzerinde güzel kurslar var onlara göz atabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı