Grafikleri en gerçekçi oyun nedir?

Hellblade'in grafikleri de muazzam.

Bir ile sınırlandırmayalım hocam siz söyleyin ben merak ediyorum.
Yani dediğim gibi birden fazla olduğu için tam bişey söyleyemeyeceğim ama aklıma iki tane oyun geldi şimdi birincisi ve konuyla daha alâkalı olan: Detroit Become Human.
İkincisi ise grafikleri ultra gerçekçi değil ama grafiklerini ve çizim tarzını sevdiğim için: Hollow Knight diyeceğim.

Yani dediğim gibi birden fazla olduğu için tam bir şey söyleyemeyeceğim ama aklıma iki tane oyun geldi şimdi birincisi ve konuyla daha alâkalı olan: Detroit Become Human.
İkincisi ise grafikleri Ultra gerçekçi değil ama grafiklerini ve çizim tarzını sevdiğim için: Hollow Knight diyeceğim.

Geçenlerde Detroit'e başlayayım artık dedim gerçekten sevdim hocam. Grafikleri olsun oynanışı olsun gerçekten güzel.

Geçenlerde Detroit'e başlayayım artık dedim gerçekten sevdim hocam. Grafikleri olsun oynanışı olsun gerçekten güzel.
Aynen öyle hocam ve yanlışım yoksa en çok sonu olan oyun Detroit Become Human internette 85 yazıyor bir videoda 135 yazıyordu sanırım kimse tam olarak bilmiyorum kaç sonu olduğunu. Bazı sonlar birbirinden baya farklı iken bazı sonlar küçük farklar gösteriyor. İyi oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı