En gerçekçi drift oyunu nedir?

Yer
North Memphis
Esen olsun, drifti en gerçekçi simüle eden oyun hangisi? Forza demeyin, o değil. Şu an CarX Drift Racing Online ile yetiniyorum. Araçların sesleri berbat ama Assetto Corsa biraz ilgimi çekti, sizin öneriniz var mı? Klavye ile oynuyorum bu arada, (evet zevk alıyorum).

Son düzenleyen: Moderatör:
Live for Speed. Hâlâ da oynuyorum.

Assetto Corsa da çok iyidir fakat klavye-mouse ile drift atmaya oyun izin vermiyor. Virajlarda arabanın gücünü keserek kaymasını engelliyor.

Grafik olarak beğenmeyebilirsin ama LFS öneririm. Assetto Corsa'yı da oynadım ancak orada drift yaparken araçların geri dönüşü bana yetersiz geldi.

Live for Speed. Hâlâ da oynuyorum.

Assetto Corsa da çok iyidir fakat klavye-mouse ile drift atmaya oyun izin vermiyor. Virajlarda arabanın gücünü keserek kaymasını engelliyor.

Hocam S2 var mı sizde? Almaya değer mi kur farkı var malum demo oynuyorum hala.

Ayarları ile oynayarak klavye mouse ile oynanır duruma getiremez miyim?

Birkaç yolu var. Klavye ve fareyi bazı uygulamalar ile oyuna direksiyon seti olarak tanıtıyorsun ve drift yapabiliyorsun bu şekilde.

Onun dışında bazı süper güçlü araçlarda Turbo'yu son seviyeye çekerek yine drift yapmak mümkün. Fakat oyun ayarlarında bu kısıtlamayı kaldırmak için bir seçenek mevcut değil.

Birkaç yolu var. Klavye ve fareyi bazı uygulamalar ile oyuna direksiyon seti olarak tanıtıyorsun ve drift yapabiliyorsun bu şekilde.

Onun dışında bazı süper güçlü araçlarda Turbo'yu son seviyeye çekerek yine drift yapmak mümkün. Fakat oyun ayarlarında bu kısıtlamayı kaldırmak için bir seçenek mevcut değil.

Anladım, uğraşmaya değmez gibi...

Assetto Corsa klavye oyunu değildir fakat en gerçekçi o diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı