Çözüldü Grafikleri İyi Open World Oyun Önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

10081

Kilopat
Böyle open-world olan grafikleri de iyi olan şehirde rahat rahat dolaşabileceğim eğlenceli bir oyun önerir misiniz? (GTA hariç)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi oyunu oynadın hangisini oynamadın bilmiyorum, ancak Far Cry 3'den iyisini tanımam açık dünya olarak.

İlerde çıkacak oyunlar arasında The Disivison en iyisi gibi görünüyor. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
SR3'ü oynamıştım. SR4'te pek emin olamamıştım ama oynarım.Çok teşekkürler :like:

Maalesef PS4'üm yok. Infamous Second Son'ın videolarını izledim gerçekten güzel bir oyun. Sağolun:like:
Saint Row 3'ü aldım bir ara, oynadım tamam açık dünya olabilir gta tarzı olabilir ama hayatımda oynadığım ve gördüğüm en saçma en dandik gerçeksiz oyunlardan birisi. Çocuk oyunu gibi effectler falan var. Hiç beğenmemiştim. Far Cry 3, Assasin's Creed serisi, Mafia 2, Sleeping Dogs başkada adam akıllı açık dünya oyunu yok. Ha birde Prototype 2 var.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı