Grafikleri iyi oyun önerisi

coyuncu290

Decapat
Daha fazla  
Sistem ve bütçeden yana sorun yok. The Last Of Us'ı bekliyorum o zamana kadar bana bir oyun önerir misiniz? Eski tarz istemiyorum pek, grafikleri iyi olsun RDR2, God of War, Witcher 3 tarzı oyunları oynadım. Teşekkürler, her türlü öneriye açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem ve bütçeden yana sorun yok. The Last of Us'ı bekliyorum o zamana kadar bana bir oyun önerir misiniz? Eski tarz istemiyorum pek, grafikleri iyi olsun RDR2, God of War, Witcher 3 tarzı oyunları oynadım. Teşekkürler, her türlü öneriye açığım.

Yeni Hogwarts Legacy oyunu var hocam fiyatı biraz tuzlu ama grafikleriyle ve ambiyansıyla öne çıkıyor 4-5 güne çıkacaktı bir bakmanızı öneririm.

Mafia Definitive Edition'ı oynamadıysanız öneririm. Ayrıca Kena'ya bakabilirsiniz.
Oynadım hocam. Mafia tarzı oyunları seviyorum başka bir öneriniz var mı FPS oyunları da olur her türe açığım.

Resident Evil Village.
Hocam o tarz gerilimli oyunlara pek gelemiyorum ancak o seriye bir bakasım vardı açıkcası, çok geriyor mu oyun oynarken? Bir de Village oynamak için serinin önceki oyunlarını oynamak gerekli mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı