Grand RP'de karakteri öldürmenin cezası nedir?

NarrowVictory

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Grand RP'de yolun kenarında dans ediyordum. Birisi yumruk attı ve kaçmaya başladı. Bende silahla vurdum. Adamı ambulans kurtardı. Ama ben çoktan oradan kaçmıştım. Ban ya da hapis yer miyim?

Merhaba. Grand RP'de yolun kenarında dans ediyordum. Birisi yumruk attı ve kaçmaya başladı. Bende silahla vurdum. Adamı ambulans kurtardı. Ama ben çoktan oradan kaçmıştım. Ban ya da hapis yer miyim?
Hayır doğru bir rol yapmışsınız, size sebepsiz vurduysa onu vurabilirsiniz.

Bu arada polisler bulursa hapis yiyebilirsiniz ama söylediğinize göre kaçmışsınız sorun olmaz.

Hayır doğru bir rol yapmışsınız, size sebepsiz vurduysa onu vurabilirsiniz.

Bu arada polisler bulursa hapis yiyebilirsiniz ama söylediğinize göre kaçmışsınız sorun olmaz.

Şu an pişmanım. Yani aranma seviyesi falan gelmiş midir? Bu arada şehirin üstünden ortasına kaçtım. Yani çok uzak değil. Sizce arabamın rengini değiştireyim mi?

Şu an pişmanım. Yani aranma seviyesi falan gelmiş midir? Bu arada şehirin üstünden ortasına kaçtım. Yani çok uzak değil. Sizce arabamın rengini değiştireyim mi?

Yani hocam Grand RP oynamadım ama genel Roleplay'e hakimim. Dediğim gibi polis vb devlet görevlileri tarafından görülmediyseniz sorun olmaz. Aracın rengini değiştirmeniz önemli değil ki plakadan yine bulabilirler. Ambulans sizi gördü mü adamı vururken?

Yani hocam Grand RP oynamadım ama genel Roleplay'e hakimim. Dediğim gibi polis vb devlet görevlileri tarafından görülmediyseniz sorun olmaz. Aracın rengini değiştirmeniz önemli değil ki plakadan yine bulabilirler. Ambulans sizi gördü mü adamı vururken?
Silah sesini çok düşük ihtimalle duymuş olabilir. Ama hiç kimse görmedi.

O halde bir şey olmaz.

Tamam cevaplarınız için teşekkürler. Bir rahatlama geldi.

@enversosa Hocam öldürdüğüm zaman 2 yıldız aranma seviyem oldu. Bir süre sonra 1 yıldız gitti. Yolumda ilerlerken arabamı polis durdurdu. Pasaportuma vb baktı. Sonra 1 saat hapse girdim. 30 dk kaldı çıkmama. Üstelik 20k harcadığım silah ve mermilere el koydu. Ama neyse ki zorda değilim. Birikimim var bir 200k belki silahlarımı geri verebilir. Adamı öldürdüğüm gün otoparkta öldürmüştüm. Ben otoparktan çıkarken benimle beraber ambulans girdi. Büyük ihtimalle ambulansı kullanan kişinin video kaydı vardı ve benim yaptığımı anladı ve bana gıcıklığına yaptı. Ama neyse ki 6 saat gibi bir hapis vermedi. Siz siz olun silaha benim gibi 20k bayılıp birini öldürmeyin. Başınız yanar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı