Grand Theft Auto 4 DLC'leri

Melih Sinan

Hectopat
Daha fazla  
Grand Theft Auto 4'ün kaç DLC'si var acaba ve hangileri oynanmaya değer? Ve oynamak için ana oyunu yüklemek şart mı? Sadece DLC'ler olmuyor mu?

The Ballad of the Gay Tony ve The Lost and Damned olmak üzere iki DLC'si bulunuyor, ikisi de oynamaya değer. Sadece DLC'ler olmuyor, ana oyunu yüklemeniz gerekiyor.

The Ballad of the Gay Tony ve The Lost and Damned olmak üzere iki DLC'si bulunuyor, ikisi de oynamaya değer. Sadece DLC'ler olmuyor, ana oyunu yüklemeniz gerekiyor.
Ben de Episodes From Liberty City var ve sadece 2 DLC'yi içeriyor yani ana oyunu almadan da oynayabilirsiniz. Ama hem GTA 4'ü hem de DLC 2'yi de oynamanızı tavsiye ederim.

Ben de Episodes From Liberty City var ve sadece 2 DLC'yi içeriyor yani ana oyunu almadan da oynayabilirsiniz. Ama hem GTA 4'ü hem de DLC 2'yi de oynamanızı tavsiye ederim.
Ben ana oyunu oynadım ama DLC'leri oynamadım. DLC bayağı iyiymiş diyorlar. DLC içinde indirmek istemedim koskoca oyunu.

Ben ana oyunu oynadım ama DLC'leri oynamadım. DLC bayağı iyiymiş diyorlar. DLC içinde indirmek istemedim koskoca oyunu.
DLC'leri de çok güzel GTA 4 de çok güzel. DLC'leri farklı ama oyunla bağlantılı hikayeler. İsterseniz sadece DLC'leri oynayabilirsiniz ama ana oyunla birlikte oynarsanız aradaki bazı bağları görürsünüz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı