Rehber Grand Theft Auto: Liberty City Stories PC üzerinde oynamak mümkün! [1080p+ Unlock FPS]

Hocam peki hatayı görevin başında mı veriyor sonunda mı? Bu arada şu linkte: https://www.mediafire.com/file/x58yqkri0yo6unk/GTARELCS+ALLSAVEGAME.rar/file oyundaki bütün görevlerin save Game'i var belgelerdeki GTA liberty City user files klasörüne atabilirsiniz.
Göreve giriş kısmında veriyor. Tam olarak şöyle oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tarz hatalar oyunda hep oluyor çünkü sonuçta hayran yapımı bir sürüm bu. Oyundaki tüm görevlerin kayıtlarının bulunduğu dosyadan bir sonraki görevin kayıt dosyasını alıp o şekilde devam edebilirsin.

Göreve giriş kısmında veriyor. Tam olarak şöyle oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam geç oldu kusura bakmayın cezalıydım, göreve takım elbise ile girmeniz lazım, ama benim önerim direkt PS2 emulator üzerinden oynamanız, her görevde hata çıkınca PS2'ye geçtim ben.

Hocam geç oldu kusura bakmayın cezalıydım, göreve takım elbise ile girmeniz lazım, ama benim önerim direkt PS2 emulator üzerinden oynamanız, her görevde hata çıkınca PS2'ye geçtim ben.
Sorun değil hocam, oyunu bitirdim zaten. Göreve hava karanlıkken gidince yapılabiliyormuş.

Geri
Yukarı