Grand Theft Auto: San Andreas neden Steam'den kaldırıldı?

Rockstar GTA: SA, GTA VC, GTA: III oyunlarını kaldırarak herkesi korsana teşvik etti. Şimdi Steam'e gelse tekrar almak isteyip alamayanların hepsi abanacak.

GTA: Trilogy serisi çok satılmamıştır eminim.

Çıkışına göre biraz düzeldi diyorlar, Rockstar da oyuncularını Definitive Edition'a ynönlendirmek istiyor olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rockstar, berbat ötesi Remastered sürümlerini yayınlayıp, düzgün çalışanları(en azından de sürümlere göre) kaldırdı.

Fiyatı pahalı olabilir ama düzgün çalışanı kaldırmak mı? Deli gibi hata fışkırıyordu.

Ne gamepad desteği düzgün çalışıyordu ne de FPS'i stabildi. Üstüne fareyi görmüyordu sürekli Alt Tab yapıyorduk.

Steam key satan sitelerden alabilirsin. Etkinleştirince Steam de eski sürüm GTA görünür hesabında. Ben Skyrim almıştım eski sürüm Steam de yoktu def Edition vardı, keyi girince hesabımda göründü.

Steam key satan sitelerden alabilirsin. Etkinleştirince Steam de eski sürüm GTA görünür hesabında. Ben Skyrim almıştım eski sürüm Steam de yoktu def Edition vardı, keyi girince hesabımda göründü.
Hocam key yok ki? O da yok. He olsa bile 30 dolar gibi uçuk fiyatlara satılıyor. Varsa bildiğin bir yer bilmek isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı