Grand Theft Auto: San Andreas neden Steam'den kaldırıldı?

Şuan bilmiyorum ama geçen sene ortalarında oyunalışveriş.com vardı.

Bu site zamanında Vice City ve San Andreas oyunlarını stoklamış. Oyunlar envanterinde gift olarak verilecek şekilde duruyordu. O site de en son iki oyun toplam 40 liraydı. Eğer almak isterseniz ve hala varsa o siteden alabilirsiniz.

Şuan bilmiyorum ama geçen sene ortalarında oyunalışveriş.com vardı.

Bu site zamanında Vice City ve San Andreas oyunlarını stoklamış. Oyunlar envanterinde gift olarak verilecek şekilde duruyordu. O site de en son iki oyun toplam 40 liraydı. Eğer almak isterseniz ve hala varsa o siteden alabilirsiniz.
O da korsana giriyor sonuçta. Ona para vereceğine git beleş korsan indir daha iyi.

Ulan Rockstar Games! Seni hala sevsemde gidip şu güzelim oyunları satıştan kaldırıp, isimlerini oyundaki Grove Street mahallesinin adını koymuş saçma bir mobil oyun şirketine verip, oyunlara bir sürü hatalar, buglar ve sadece b*ktan grafikler ekleyip piyasa sundun. Gerçekten kendin şu oyunlara düzgün bir Remake yapıp öyle çıkarsaydın o zaman helal olsun derdim. Güzel bir oynanışa sahip, GTA V kadar olmasada güzel grafikler istiyorduk ve sorunsuz bir oyun istiyorduk. Bari orijinal oyunları tekrar satışa sunsan, olmaz mı? Üstelik sorunsuz ve hatasız bir şekilde.

Fiyatı pahalı olabilir ama düzgün çalışanı kaldırmak mı? Deli gibi hata fışkırıyordu.

Ne gamepad desteği düzgün çalışıyordu ne de FPS'i stabildi. Üstüne fareyi görmüyordu sürekli Alt Tab yapıyorduk.

Hocam Remastered olan sürüme göre, en azından yağmur yüzünden kör olma olasılığımız yoktu.

Geri
Yukarı