Oyun Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition (PS5 & PS4) 264,50TL

Makaleler
2
Yer
Ankara

İlginç şekilde konsolun daha ucuz olduğu bir devirdeyiz. Bilgisayarın konsolun aksine serbest piyasa olmasının kötü yanı da bu işte.

Konsol kanadında oynamak isteyenler için iyi bir fırsat hocam bu. PC'de olduğu gibi orijinalleri oynama şansı yok artık.
Hemen hemen herkeste bilgisayar vardır. Sistem gereksinimleri yüksek değil. Oynamak isteyen bilgisayar bulur bir şekilde.

Orijinalleri satılmıyor. Bence fiyatı günümüz piyasasına göre bayağı ucuz. İlk çıktığında 560 TL idi bu oyun.
1150 TL indirimsiz hali. Bana kalırsa 50 lira bile verilmez. Zevkine gelen olabilir bilmiyorum ama bin defa oynadığım oyunları sırf konsolda oynayacağım diye daha kötü halde oynamak saçma geliyor. Sizin fikrinize saygı duyarım ancak.

Orijinalleri satılmıyor. Bence fiyatı günümüz piyasasına göre bayağı ucuz. İlk çıktığında 560 TL idi bu oyun.
En yenisi 2004'de çıkmış oyunun bozuk remasterından bahsediyoruz. Orijinali, insanlar mecburen bu dandik sürümleri alsınlar diye satılmıyor zaten.

Misaki'ye katılıyorum. Yola zurna dürümden devam...

En yenisi 2004'de çıkmış oyunun bozuk remasterından bahsediyoruz. Orijinali, insanlar mecburen bu dandik sürümleri alsınlar diye satılmıyor zaten.

Misaki'ye katılıyorum. Yola zurna dürümden devam...
Şimdi düşündüm de burada Xlarge(çift lavaş, 125g tavuk) döner dürüm 80TL. 3 tanesi 240TL. Bir tane de ayran alsam sonra dizi izlerken yesem çok daha fazla keyif alırım. Zaten bu oyunların orijinaline Steam'de de sahibim. Vallaha ben de @MisakiTaro hocama katılıyorum. Korsan oynayın daha iyi bunları. Zaten Rockstar korsan koruma yazılımı bile koymamıştı bunlara. Onların da umurunda değil sizin korsan oynamanız.

Şimdi düşündüm de burada Xlarge(çift lavaş, 125g tavuk) döner dürüm 80TL. 3 tanesi 240TL. Bir tane de ayran alsam sonra dizi izlerken yesem çok daha fazla keyif alırım. Zaten bu oyunların orijinaline Steam'de de sahibim. Vallaha ben de @MisakiTaro hocama katılıyorum. Korsan oynayın daha iyi bunları. Zaten Rockstar korsan koruma yazılımı bile koymamıştı bunlara. Onların da umurunda değil sizin korsan oynamanız.
Bir de SA'nın korsan versiyonu daha iyi çalışıyor PC'de.

Geri
Yukarı