Grand Theft Auto The Trilogy yorumum

Şebnem Ferah

Megapat
Makaleler
9
Daha fazla  
Meslek
Gitarist
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTA the trilogy offical trailer 5saat önce taze fırından yeni çıkmış.
Öncelikle büyük bir heyecan ve umutla girdim ve hüsranla çıktım.
Bunlar benim şahsi fikirlerim.
Oyun zaten traileri izleyince anlarsınız bundan yaklaşık 6yıl önce rage oyun motoruna GTA3, vc, san modları gibi olmuş sadece 2-3tık daha kaliteli ortada 8yıllık hiçbir şey yok.
Grafik ahım şahım bir şey değil ün salmış rockstara yakışmaz yani hayal kırıklığı...

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten çok da ümitlenmemek lazımdı. Bunun yeni konsollarda oynanabilsin diye çıkarılacağı belliydi. Benim için beklentimden iyi çıktı ama yine de 2021 değil de daha çok 2015'i anımsattı bana.

En azından çocukluğumuzun efsane oyunlarını daha iyi grafiklerle modlarla uğraşmadan oynayabileceksiniz ve saçma sapan 60 üstü FPS ve Windows 10 uyumsuzluğu sorunları giderilmiş olacaktır.

O trenin hareketi beni bitirdi :D
Zaten çok da ümitlenmemek lazımdı. Bunun yeni konsollarda oynanabilsin diye çıkarılacağı belliydi. Benim için beklentimden iyi çıktı ama yine de 2021 değil de daha çok 2015'i anımsattı bana.

En azından çocukluğumuzun efsane oyunlarını daha iyi grafiklerle modlarla uğraşmadan oynayabileceksiniz ve saçma sapan 60 üstü FPS ve Windows 10 uyumsuzluğu sorunları giderilmiş olacaktır.

Asıl soru şu, 529 TL'ye değer mi? Mod kurmak bedava sonuçta :)

Çok daha güncel ve sağlam bir motora taşınması bile almak için bir sebep. Hatalarla ve garipliklerle dolu üçlemenin ilk motoru. FPS kilidini kaldırdığınızda fizikler sapıtıyor mesela.

İlk gördüğümde ben de beğenmedim, karakterler plastik gibi duruyor fakat oyunlar genel olarak güzel. Günümüz teknolojisine uygun hale getirilmiş olması da cabası. Oyunun Unreal Engine ile yapıldığını da unutmayalım.

Geri
Yukarı