Grand Theft Auto Trilogy kırılır mı?

Ama sanırım Grand Theft Auto San Andreas'da ki skybox gibi şeyleri alıp, normal San Andreas'e atabilirler. Gene Trilogy gibi oynarız. (Modloader'e atma gibi bir durumdan bahsediyorum.)
Kanka niye trilogy gibi oynuyorsun ki? İnternette şundan daha iyi bir sürü mod var zaten. Ama evet öyle bir şey yapabilirler isteyen kurar oynar.

Kanka niye trilogy gibi oynuyorsun ki? İnternette şundan daha iyi bir sürü mod var zaten. Ama evet öyle bir şey yapabilirler isteyen kurar oynar.
Şöyle söyliyeyim, San Andreas'e mod kurmak işkence gibi bir şey, insanın ömründen ömür alar. Belki bu modlar ile crash yemeden oynanabilir.
Mesela CJ modelini asla indirmem, ama skybox gayet güzel, evler olsun falan. Öyle şeyler çok güzel olabilir.
Şu an baktığımda ise CJ modeli internete düşmüş bile.

Şöyle söyleyeyim, San Andreas'e mod kurmak işkence gibi bir şey, insanın ömründen ömür alar. Belki bu modlar ile crash yemeden oynanabilir.

Mesela CJ modelini asla indirmem, ama skybox gayet güzel, evler olsun falan. Öyle şeyler çok güzel olabilir.

Dostum kendim kaç yıldır modlu oynuyorum. 12 GB boyutunda bir mod paketim var. Bundan daha güzel skybox modları var zaten. Öyle çok iyi yaptıkları bir iş yok ortada.

Şöyle söyleyeyim, San Andreas'e mod kurmak işkence gibi bir şey, insanın ömründen ömür alar. Belki bu modlar ile crash yemeden oynanabilir.

Şu an baktığımda ise CJ modeli internete düşmüş bile.

DirectX 3.0'ın Beta versiyonunun videolarına bak zaten bu oyundaki kaplamaların modlarını kullanma isteğin kalmaz pek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum kendim kaç yıldır modlu oynuyorum. 12GB boyutunda bir mod paketim var. Bundan daha güzel skybox modları var zaten. Öyle çok iyi yaptıkları bir iş yok ortada.

DirectX 3.0’ın Beta versiyonunun videolarına bak zaten bu oyundaki kaplamaların modlarını kullanma isteğin kalmaz pek.
Evet, ama onu indiremiyorum malesef ki. Oyun açılmıyor, çok kafa yordum ama hala yapamıyorum. Bu arada DirectX 3.0 hangi kart ile oynuyorsun, ya da optimizasyonu iyi midir? Yardım edersen mutlu olurum. (Ya da sistemini atarsan.)

Evet, ama onu indiremiyorum malesef ki. Oyun açılmıyor, çok kafa yordum ama hala yapamıyorum. Bu arada DirectX 3.0 hangi kart ile oynuyorsun, ya da optimizasyonu iyi midir? Yardım edersen mutlu olurum. (Ya da sistemini atarsan.)
Dostum bu modu henüz kurmadım daha beta aşamasında ve nihai sürüm olmadığı için. Ben DirectX 2.0 versiyonunu kullanıyorum zaten o modun rar dosyasında crash yememen için gerekli fixler mevcut. Çok kasmayan hafif bir ENB arıyorsan şuna da bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı