Çözüldü Grand theft Auto v açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

EfeCalisir35

Decapat
Merhabalar herkese, bilgisayarıma format attıktan sonra ilk olarak Driver'leri güncelleyip Grand theft Auto v yükledim sorunsuz yüklendi. Fakat açmaya çalıştıktan sonra ekrana gelmedi ve görev yöneticisinde gözüktü. Roleplay sunucularının developer arkadaşlarımla ve arkadaşlarıyla konuştum onlarda bilmiyorlardı bende anlayamadım son olarak size başvurmayı düşündüm. Bu arada 3 defa silip yeniden yükledim Grand theft Auto V'yi Steam'den olduğu için dosyalarını bütünleştirdim gene olmadı. Hatasız bir şekilde ekranda gözükmüyor ve Rockstar'dan gözüken şey.

83326132_1099208670254118_7592254306644918272_o.jpgBu bundan sonra hata veriyor ben kapatıyorum zaten.

Son düzenleme:
Çözüm
Hayır önceki diskten kopyalamadım, temiz bir kurulum yaptım. Mesajınızın bildirimi gelmemişti afedersiniz.
@Recep Baltaş hocam konuya bir el atabilir misiniz rica etsem?
"Arkadaşlar çözüm daha önce GTA V falan oynadıysanız belgelerden rocstar Games klasörünü silin düzeliyor. Bende öyle düzeldi" diye bir yoruma rastladım, başka yerde gerçekten çözüldü olmayanlar için diyorum, denemenizde fayda var.
Başlığı çözülmüştür olarak değiştirirseniz sevinirim sayın moderatör'ler.
Driverlarını güncelle

bende de bu sorun var yardımcı olursanız sevinirim ;(

Tamam haber veririm size teşekkürler yardımlarınız için, inşallah en kısa sürede çözülür.
Caner hocam yazmış daha ne istiyorsun dostum?

Yine açılmaz ise yazarsın, bu mesajıma cevap verme cevap verince bildirim düşmüyor.

Yanıt vermiyor hatası alıyorum.
Yanıt vermiyor hatası alıyorum.

Son düzenleme:
Hayır önceki diskten kopyalamadım, temiz bir kurulum yaptım. Mesajınızın bildirimi gelmemişti afedersiniz.
@Recep Baltaş hocam konuya bir el atabilir misiniz rica etsem?
"Arkadaşlar çözüm daha önce GTA V falan oynadıysanız belgelerden rocstar Games klasörünü silin düzeliyor. Bende öyle düzeldi" diye bir yoruma rastladım, başka yerde gerçekten çözüldü olmayanlar için diyorum, denemenizde fayda var.
Başlığı çözülmüştür olarak değiştirirseniz sevinirim sayın moderatör'ler.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı