Grand Theft Auto V DirectX Hatası

GhostKiller11

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımı formatladıktan sonra Steam üzerinden Grand Theft Auto V indirdim fakat aşağıdaki hatayı veriyor oyuna girerken. Çözümünü bilen var mı ?

Plq6Y5.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün gece ekran kartı sürücüsünü güncelleyerek ve temiz kurulum yaparak sorunu çözdüm, herhangi bir sıkıntı yoktu. Bugün oyuna girmeye çalıştığımda yine aynı sorunla karşılaştım.

Ekran kartım; NVIDIA GeForce GT 420M

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    15,4 KB · Görüntüleme: 129
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    11,3 KB · Görüntüleme: 312
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    9,9 KB · Görüntüleme: 284
O ekran kartı ile oyunu rahat oynamazsınız.
DxDiag penceresinde Oluşturucu sekmesi altında Nvidia ekran kartının gözükmesi lazım doğru şekilde indirildiğine emin olun.
DirectX İndirme Aracı

Amacım zaten oyunu rahat oynayabilmek değil, ben de biliyorum o ekran kartının kötü olduğunu ve bu oyunda ortalama 20 FPS aldığını. Bu oyunu bu ekran kartıyla defalarca hatasız şekilde oynadım. Sorun oyunun hata vermesi, çözümünü aradığım şey de o.
DirectX End-User Runtime Web Installer yüklemeye çalıştığımda zaten hepsinin yüklü olduğunu bu yüzden yükleme yapmanın gereksiz olduğunu belirtiyor.

Format attıktan sonra ekran kartınızın sürücüsünü yüklemeniz gerekiyor.

Recep Bey dediğiniz doğrudur ama ben arkadaşın vermiş olduğu o hata bende rastladım oda Need for speed payback deluxe yi orijinden satın alıp yükleyip oyunun ilk açılışında bişi yok oyun içerisinde. O hatayı aldım ama sonradan düzeldi tabi :) ama oyunu Alt f4 yapınca karşıma çıkıyor tekrar

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı