Grand Theft Auto V için PS3 alınır mı ?

gorkemalbayrak

Hectopat
Daha fazla  
Sadece Grand Theft Auto V oynamak istiyorum fakat bunun için PS4 almak istemiyorum. PS3 benim işimi görecek mi ? Yoksa PS4 almalı mıyım ayrıca yeni oyunlarda gözüm yok GTA 5 ve belki yanında 1 tane daha oyun oynarım düşünceleriniz neler ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece Grand Theft Auto V oynamak istiyorum fakat bunun için PS4 almak istemiyorum. PS3 benim işimi görecek mi ? Yoksa PS4 almalı mıyım ayrıca yeni oyunlarda gözüm yok GTA 5 ve belki yanında 1 tane daha oyun oynarım düşünceleriniz neler ?
Ps4 asla bir Gta 5 için alınmaz.Tabikide Ps3 al,Gta 6 çıkıncada Ps4 alırsın

Alınır dostum, mis gibi online da oynanır.

Almakda istiyorum fakat bir arkadaşımız güncellemeler gelmiyor demiş. Bu benim online oynamama engel olacak bir durum mu ben uzun vadede online oynayamayacak mıyım ? 2 yıl idare etmesini bekliyorum.Sizce ne yapmalıyım ?

2 yıl idare edecektir.Konsola 550-600 TL'den fazla vermeyin sadece. Süper Slim tavsiye ederim en son çıkan sürüm o.
Almakda istiyorum fakat bir arkadaşımız güncellemeler gelmiyor demiş. Bu benim online oynamama engel olacak bir durum mu ben uzun vadede online oynayamayacak mıyım ? 2 yıl idare etmesini bekliyorum.Sizce ne yapmalıyım ?

Bütçenizi bir tık daha arttırarak amazon.com'dan ps4 alabilirsiniz.ps4 al deme sebebim ise gta 5 e gelen güncellemeler artık ps3 e gelmiyor.üstelik ps4 daha kullanışlı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı