Grand Theft Auto V İlk İzlenimlerim

HİKAYE (6/10):

Puanı dibi görmesin diye 6 verdim. Hikayesi cidden berbat. Görevleri de aşırı saçma. (Normalde 5'in üstünü görmezdi.)
150.000 satırlık, içinde 3 kişinin ve bir sürü ayrı diyalogun gerek üzdüğü gerek güldürdüğü hikayeye 6 vermek, anladım.

Karşılaştırma kısmına herhangi bir yorumum yok. İnceleme için geç olmuş diyen arkadaşlar olmuş sadece bu kısma değineceğim. Arkadaşı bilemem fakat kendi açımdan söyleyeyim, 24 yaşındayım ve geçen seneye kadar GTA 5 açabilecek bir bilgisayarım yoktu, oyunu bitirmek hep içimde kalmıştı. Belki arkadaşta oyunu yeni bitirme fırsatı yakaladıysa incelemesini şuan paylaşmak istemiş olabilir.

Grafik puanının büyük bir kısmını. Eğer size yanlış geldiyse artırabilirim, düşük ayarlarda oynadığım için arada kalmış olabilirim.
Düşük ayarlarda oynamaya göre grafik puanı verilmez zaten. Giriş seviyesi bir GPU'ya sahibim diyelim, 480p en düşük ayarlarda Cyberpunk mı yoksa 1080P'de tüm ayarlar en sonda iken oynadığım GTA San Andreas mı gözüme hoş gelir? Açık dünya olduğu için grafikler en iyisi değil, 10 üzerinde 8.5 verilmeli.

Karşılaştırma kısmına herhangi bir yorumum yok. İnceleme için geç olmuş diyen arkadaşlar olmuş sadece bu kısma değineceğim. Arkadaşı bilemem fakat kendi açımdan söyleyeyim, 24 yaşındayım ve geçen seneye kadar GTA 5 açabilecek bir bilgisayarım yoktu, oyunu bitirmek hep içimde kalmıştı. Belki arkadaşta oyunu yeni bitirme fırsatı yakaladıysa incelemesini şuan paylaşmak istemiş olabilir.
Evet, bu sene düzgün FPS'lerde oynama fırsatım oldu. O yüzden fikrimi belirtmek istedim. Oyun güzel fakat geç oynama fırsatım olduğu için ve duyduğum her şey oyuna karşı merakımın artmasına sebep oldu. Bu yüzden bazı puanları da kırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı